Kokteilis
Apbrīno

Megana Mārkla darbā pieņēmusi tumšādainu auklīti: tas noticis pirmo reizi karaliskās ģimenes vēsturē0

Foto: REUTERS/ SCANPIX/ LETA

Jaunā auklīte palīdz Saseksas hercogienei Meganai Mārklai pieskatīt viņas un prinča Harija dēliņu Ārčiju. Zināms, ka gan Harijs, gan Megana esot ļoti apmierināti ar jaunās auklītes darbu.

Auklīte esot manīta kopā ar pāri atpūtas braucienā uz Francijas dienvidiem, kur Megana Mārkla un princis Harijs apciemoja Eltonu Džonu viņa villā Nicā, kas, savukārt, izraisīja lielu skandālu presē, jo pāris bija turp devies privāto lidmašīnu. Tas ļoti bija šokējis vides aizsardzības speciālistus.

Šī ir jau trešā auklīte, kura uzņēmusies pienākumus pieskatīt karaliskā pāra mazuli, taču pirmā tumšādainā auklīte, kas ir pieņemta jebkad darbā britu karaliskajā ģimenē.

“Šī auklīte ir ļoti labi iekļāvusies ģimenē. Megana ir ļoti praktiska mamma, bet jaunā auklīte šādā ziņā ir īsts atradums,” – paziņojis kāds pāra draugs.

Prinča Harija sieva šo auklīti uzskatot par “Dieva dāvanu”. “Viņa ļoti labi saprotas ar mazo Ārčiju un dievina bērnus. Gan Harijs, gan Megana ir ļoti apmierināti ar viņas darbu,” – viņš pastāstījis.

Auklīte gan nemitinās kopā ar ģimeni Frogmoras namā, taču viņa tur pavada lielāko daļu savas dienas. Sieviete tāpat dodas līdzi Saseksas hercogiem dažādiem braucienos, un ir plānots, ka viņa dosies kopā ar Meganu, princi Hariju un mazo Ārčiju arī braucienā uz Āfriku, kas paredzēts jau šajā rudenī, ziņots izdevumā “The Sun”.

Saistītie raksti

Zināms, ka pirmo auklīti Megana atlaida no darba jau divas nedēļas pēc pienākumu uzsākšanas par “neprofesionālu” izturēšanos. Otrā palīdze dežūrēja tikai pa naktīm. Megana ļoti kritiski attiecas pret darbinieku meklēšanu. Viņa kandidātiem esot rīkojusi ļoti nopietnas pārrunas un atlases. Šī iemesla dēļ Meganu arī sauc par “grūto hercogieni” un darbinieki stāsta, ka kopā ar viņu strādāt esot teju vai neiespējami. Meganas Mārklas prasību dēļ no darbu pameta gan viņas miesassargs, gan pilots, gan liela daļa darbinieku, kas strādāja pils administrācijā.

Vēl kāds interesants fakts – Megana un princis Harijs ir pirmie karaliskās ģimenes pārstāvji, kas savu komandu ir noformējuši tikai no darbiniecēm sievietēm, ziņo “Harpers Bazaar”. Nesen Meganas un Harija komandai ir piebiedrojusies Fiona Makilvema. Viņa pirms tam bija Lielbritānijas vēstniece Albānijā. Fiona ir kļuvusi par personāla atlases speciālisti Saseksas hercogu ģimenē.

LA.lv