11. decembra vakarā Saseksas hercogiene Megana Mārkla eleganti sapucējusies, ieradās Britu modes balvas pasniegšanas ceremonijā, lai godinātu draudzeni un uzticamo Givenchy modes nama māksliniecisko vadītāju Klēru Veitu Kelleri. Kā zināms, zīmols Givechy ir viens no Meganas Mārklas iecienītākajiem apģērbu zīmoliem.

Klēra Veita Kellere, kura dizainēja satriecošajo Meganas Mārklas kāzu kleitu, šogad tika atzīta par labāko sieviešu modes apģērbu dizaineri.
Embed from Getty Images
Kāpjot uz skatuves, Megana savu runu iesāka ar vārdiem: “Man ir liels gods būt šeit, Britu modes balvas pasniegšanas ceremonijā kopā ar visiem šiem lieliskajiem apģērbu māksliniekiem un dizaineriem brīdī, kad arī manas mājas ir šeit – Anglijā.”

Uzrunas turpinājumā Megana atklāja, ka ikvienam cilvēkam ir cieša saikne ar to, ko viņš valkā. Dažkārt šis apģērbs var būt ļoti personisks, dažkārt – emocijām bagāts. Pirms Megana deva vārdu Klērai, viņa sirsnīgi apliecināja, ka konkrēti viņai Klēras radītie apģērbi simbolizē sapratni un cieņu, sievietei atbalstot sievieti.
Embed from Getty Images

 

View this post on Instagram

 

Surprise!!! 🤗

A post shared by Meghan Markle (@hrhofsussex) on


Megana uz Britu modes balvas pasniegšanas ceremoniju bija ieradusies tērpusies zīmola Givenchy melnā zīda kleitā, kas atsedza labo plecu. Viņas mati bija veidoti klasiskā, elegantā copē.


Pēc Britu modes balvas pasniegšanas ceremonijas oficiālās daļas sekoja ballīte, kurā piedalījās arī Saseksas hercogiene Megana. Laužot karaliskās ģimenes uzvedības protokolu, Megana ballītē uzvedās nevis kā karaliskās ģimenes locekle, bet gan kā īsta Holivudas zvaigzne. Ballītes laikā tika uzņemtas vairākas fotogrāfijas, kurās Megana redzama ar Givechy modes dizaineri Klāru un aktrisi Rozamundu Paiku. Citiem vārdiem runājot, Megana šajā pasākuma šķita atgriezusies laikā, kad filmējās seriālā “Suits”.

 

View this post on Instagram

 

: @britishfashioncouncil ♥️Meghan, @clarewaightkeller & Rosamund Pike

A post shared by Meghan Markle & Prince Harry (@meghanharrydaily) on


Bez atkailinātā pleca un uzvedības kā Holivudas zvaigznei, Megana pārkāpa vēl vienu karaliskās ģimenes protokolu. Karaliskās ģimenes locekļiem ir rūpīgi jāseko līdzi arī vairākiem modes likumiem, lai izrādītu cieņu pret karalisko ģimeni un tās vērtībām. Tā, piemēram, karaliskās ģimenes dāmas nedrīkst lakot nagus spilgtos un tumšos krāsu toņos. Karaliene Elizabete II ir apgalvojusi, ka šādi nagu laku toņi esot vulgāri.


Kopš paziņojuma par saderināšanos ar princi Hariju, Megana rūpīgi bija sekojusi šim noteikumam, un vienmēr viņas nagi bija gaišos, neitrālos un neuzkrītošos toņos. Bet šoreiz uz Meganas nagiem bija klāta burgundijas krāsas nagu laka, kā rezultātā tika pārkāpts karaliskais protokols. Būsim godīgi, burgundijas krāsa ir klasisks tonis, kas šajos ziemas mēnešos ir ļoti moderns.

 

View this post on Instagram

 

“I recently read that the culture of fashion has changed from where it was once ‘cool to be cruel’ to now where it is ‘cool to be kind’. I feel especially proud to announce tonight’s winner, who is a British designer leading on the global stage with vision and creativity, but also with incredible kindness.” – The Duchess of Sussex presents @clarewaightkeller with her award for British Designer of the Year – Womenswear at the @britishfashioncouncil Fashion Awards. The award recognised Clare Waight Keller’s formidable contribution as a British fashion designer to the industry this year and was decided by a panel of over 2,000 international industry experts. Clare is the Creative Director of International fashion house @givenchyofficial.

A post shared by Kensington Palace (@kensingtonroyal) on