Kokteilis
Apbrīno

Megana Mārkla bez vīra, bet miesassarga pavadībā, devusies uz Ameriku satikties ar draudzeni0

Foto: EMPICS/ SCANPIX/ LETA

38 gadus vecā pasaulslavenā tenisiste Serēna Viljamsa atklājusi kādu noslēpumu. Izrādās, ka septembrī viņu apciemoja Saseksas hercogiene Megana Mārkla, kura devās lidojumā ar ekonomisko avioreisu no Lielbritānijas uz ASV, lai tur noskatītos tenisistes spēli.

38 gadus vecā Megana devās ceļā, lai atbalstītu savu draudzeni spēlē. Serēna Viljama tikās finālspēlē ar tenisisti Bjanku Andresku Atklātajā ASV čempionātā (US Open).

Toreiz pils pārstāvji ziņoja, ka šī Meganas Mārklas vizīte uz Ameriku nav oficiāla. Izrādās, ka princis Harijs viens pats bija palicis Lielbritānijā, bet Megana ar mazo Ārčiju, kuram tobrīd bija tikai 4 mēneši un vienu karaliskās ģimenes miesassargu bija devusies tālajā ceļā.

“Viņa nolidoja no Lielbritānijas līdz ASV ar mazuli rokās, lai noskatītos manu spēli Ņujorkā, un lidoja atpakaļ tās pašas dienas naktī. Es, visdrīzāk, nevarētu to izdarīt,” – paziņoja Serēna.

Megana Ņujorkā ieradās viena miesassarga pavadībā, bet iepriekš viņa ASV apciemoja vēl laikā, kad gaidīja mazuli. Tenisiste Meganu nosauca par ļoti stipru sievieti, kurai brīnumainā kārtā izdodas saglabāt arī mīļumu un maigumu. Spriežot pēc viņas vārdiem, Megana nav mainījusies nemaz – arī pēc tam, kad kļuva par prinča Harija sievu. Serēna atzina, ka starp viņām ir tuva draudzība un viņas regulāri sazinās gan telefoniski, gan izmantojot internetu.

“Ir brīnišķīgi, ka tev ir tādi draugi, kas dara apbrīnojamas lietas, neskatoties uz to, ka viņus zem lupas vēro visa pasaule. Šis ceļojums bija tikai viena no lietām, ko Megana ir darījusi manā labā. Bet es esmu pārliecināta, ka es pati šādu spiedienu neizturētu un nevarētu tā dzīvot. Megana ir ļoti stipra personība, un lielisks cilvēks,” – slavenā tenisiste paudusi viedokli izdevumam “Hello”.

Saistītie raksti
Tenisa zvaigzne Serēna Viljamsa ar vīru prinča Harija un Meganas kāzās.
Foto: AP (LETA)

Atgādināsim, ka šajā nedēļas nogalē Megana Mārkla ar vīru, princi Hariju apmeklēja kādu pasākumu, kurā ieradās kleitā, kas raisīja daudz jautājumu. Aculiecinieki apgalvo, ka vai nu hercogiene patiešām gaida otro mazuli vai arī kleitas izvēle ir bijusi ļoti neveiksmīga.

LA.lv
LE
LETA
Kokteilis
Grupa “Purple Negative” nodod klausītājiem pirmo videoklipu
8 stundas
LE
LETA
Kokteilis
Tiek pārcelts “The Neighbourhood” koncerts
8 stundas
IP
Inga Prūse
Kokteilis
Sportiski, glīti, bagāti. Pelnošāko Latvijas basketbolistu jaunākā topa virsotnē – Porziņģis ar teju 15 miljoniem eiro
9 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

VS
Viesturs Sprūde
Latvijā
“Vienmēr esmu bijusi politiska”. Saruna ar Alīdi Ausmu Forstmani no Kanādas
Intervija 2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Bordāns noliedz savu ietekmi uz ASV lēmumu vērst sankcijas pret Lembergu 1
53 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Darbam Ventspils brīvostas pārvaldes valdē ārkārtas sēdē nolemj iecelt Boltmani
3 stundas
LE
LETA
Latvijā
Valsts pārņems Rīgas un Ventspils ostas
6 stundas
LE
LETA
Latvijā
Burovs: Plāns pārņemt Rīgas ostu valsts pārziņā ir “tālu no saprāta robežām” 1
1 stunda