Kokteilis
Apbrīno

Megana Mārkla aizliegusi retušēt fotogrāfijās savus vasaras raibumus – viņa tos dievina!0

Foto: PA IMAGES/ SCANPIX/ LETA

Slavenību fotogrāfs Pīters Lindbergs atklājis, kādas prasības attiecībā uz fotogrāfijām ir prinča Harija sievai Meganai Mārklai.

Hercogiene ir aizliegusi retušēt ar “fotošopu” attēlos savus vasaras raibumus. Megana Mārkla ir kļuvusi par pirmo uzaicināto redaktori visā “Vogue” žurnāla vēsturē. Viņa palīdzējusi radīt septembra numuru britu glancētajam izdevumam. Tikmēr Pīters Lindbergs, kas ir galvenās žurnāla fotosesijas autors, pastāstījis par darbu ar Meganu un viņas prasībām.

“Hercogienes instrukcijas bija ļoti vienkāršas: “Es vēlos redzēt savus vasaras raibumus.” Man tas bija ļoti vienkārši izdarāms, jo es dievinu sievietes ar vasaras raibumiem,” – atklāja slavenību fotogrāfs.

Tas, starp citu, esot attiecies ne tikai uz pašas Meganas fotogrāfijām, bet arī vēl visu 15 sieviešu fotogrāfijām, kuras piedalījās šajā fotosesijā. Prinča Harija sieva aizliedz noņemt ar “fotošopu” vasaras raibumus.

Jāteic, ka Megana vienmēr ir bijusi lepna par saviem vasaras raibumiem un dažkārt pat ir sūdzējusies, ka žurnālos tos retušē.

Meganas Mārklas bijusī vizāžiste Lidija Selersa, kas ar viņu strādāja laikā, kad viņa aktīvi filmējās, atklāja, ka Megana vienmēr ir centusies izskatīties maksimāli dabiski. “Katru reizi, kad es viņai uzklāju grimu, viņa teica: ”Man nav vajadzīga tonna grima! Vai mēs varam pārliecināties, ka vasaras raibumi ir redzami?”,” – vizāžiste pastāstījusi “The Sun”.

Saistītie raksti

Jāteic, ka topošā “Vogue” numura vāks būs patiešām iespaidīgs – Megana Mārkla tam izvēlējusies visas tās sievietes, ar kurām viņa lepojas un kuras viņu iedvesmo.

Foto: REUTERS/ SCANPIX/ LETA

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Nedēļas nogalē “Engure Cafe” pagalmā bezmaksas koncertā uzstāsies “The Sound Poets” un “Laika Suns”
20 stundas
AK
Aija Kaukule
Kokteilis
Katrīne Sauliete: “Brīži, kad sēžu noraudājusies vai rāju bērnus, – tas paliek ārpus mana profila. Sociālajā vidē vajag laimīgus cilvēkus”
Intervija 21 stundas
ZD
Zane Dzene
Kokteilis
VIDEO: īsais kurss Itālijas kino vēsturē
21 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Cīņa par latviskiem bērnudārziem Rīgā vairs nav bezcerīga?
1 stunda
LE
LETA
Pasaulē
Negaisā Polijas un Slovākijas Tatros dzīvību zaudējuši pieci cilvēki
10 stundas
LE
LETA
Latvijā
Atklāj prezidenta Egila Levita padomnieku algas
1 stunda
SK
Skaties.lv
Latvijā
Zināms, cik no 47 glābējsilītes bērniem atgriezušies savās bioloģiskajās ģimenēs
1 stunda
LE
LETA
Dabā
Diena gaidāma silta un vējaina
1 stunda