Kokteilis
Stilo

Matu krāsa un horoskopa zīme. Kā saskaņot?0

Frizūra un matu krāsa spēcīgi ietekmē sievietes dzīvi un pašvērtējumu. Jau izsenis pastāv uzskats, ka, mainot matu krāsu, var krasi izmanīt dzīvi. Bet izraudzīties labāko krāsu ir visai sarežģīti, tāpēc daudzas sievietes nemaina tēlu gadiem vai arī dara to ne īpaši veiksmīgi.

Izvairīties no kļūdām iespējams, ne tikai sekojot stilistu un “sezonālo krāsu shēmas” ieteikumiem, bet arī vadīties pēc savas horoskops zīmes. Dalāmies ar astrologu padomiem! Protams, viņi nav stilisti koloristi, bet var ieteikt krāsu, kas palīdzēs justies pārliecinātai un harmoniskai.

AUNS


Auna zīmē dzimušai sievietei vērts pievērst uzmanību piesātinātiem kastaņu un sarkanīgiem toņiem vai baklažānkrāsas akcentiem. Ļoti tumšs ķirškrāsas tonis piestāvēs Auniem, turklāt tas ir viens no modernākajiem šajā sezonā. Tāpēc vari izvēlēties šo krāsu kā pamattoni vai izmantot krāsu pārejām.

Piesātināta kastaņkrāsa vai šokolādes toņi lieliski uzsvērs tavu drošo un optimistisku būtību.

VĒRSIS


Vērši ir ļoti praktiski un uzticami. Izmeklēti medus toņi palīdzēs atmodināt jutīgumu un harmoniju, kuru Vērsis vienmēr meklē. Astrologi Vērsim arī iesaka izmēģināt gaišus riekstu toņus.

DVĪŅI


Vairākums Dvīņu zīmē dzimušo nebaidās eksperimentēt, tāpēc matu krāsu maina samērā bieži. Vienīgais nosacījums — krāsai jābūt tīrai un piesātinātai. Bet, ja mati ir noguruši, no pārejām – te blondi, te melni, vari droši izvēlēties karameļu toņus.

VĒZIS


Vēži ir ļoti emocionāli un radoši cilvēki. Lai galvā nāktu tikai gaišas domas, vislabāk izvēlēties kviešu un citas gaišas nokrāsas. Tie izskatīsies vienkārši lieliski. Izvairīties vajadzētu no nedabīgām krāsām, kas izskatīsies izaicinoši un neiederīgi, jo Vēžiem parasti ir skaisti un maigi sejas vaibsti.

LAUVA


Lauvenes vienmēr grib būt uzmanības centrā. Tieši tāpēc astrologi iesaka pievērst uzmanību tumšiem vara toņiem. Bet tikai tad, ja šajā krāsā nav rudās krāsas nots, tā Uguns zīmēm nav vajadzīga. Lielisks risinājums ir arī kviešu blonda krāsa.

JAUNAVA


Racionālajām un mierīgajām Jaunavām piestāv vēsie toņi. Piemēram, paipalu brūnais vai platīnblondais pasvītros dabas doto sievišķīgumu un intelektu.

SVARI


Svariem dabiskumu palīdzēs uzsvērt visas nokrāsas, kas tuvas to dabīgajam matu tonim. Svariem neiesaka kardinālas pārmaiņas, vien nelielas pārvērtības, citādi var sašūpoties iekšējā harmonija.

SKORPIONS


Šīs kaislīgās un neparedzamās zīmes pārstāvēm jāizceļ sava rakstura nepieradināmais aspekts. Lieliski piestāvēs silto krāsu spilgtie un piesātinātie toņi. Zeltaini rudais, tumša kastaņkrāsa, vara, rudā, sarkanīgie toņi izcels apburošos sejas vaibstus un piešķirs vēl vairāk pārliecības par sevi.

STRĒLNIEKS


Šajā zīmē dzimušās sievietes ir ļoti enerģiskas un mīl piedzīvojumus. Ideālais pašizpausmes veids – nokrāsot matus jebkurā rudā tonī. Starp citu, šī ir vienīgā zīme, kurai piestāv jebkuras šīs bīstamās krāsas variācijas.

MEŽĀZIS


Mežāža zīmē dzimušas sievietes ir ļoti atbildīgas un disciplinētas. Viņas prot rīkoties ar savu laiku un dzīvi. Viņām piestāv melnā krāsa ar zilganu atspīdumu, kā arī auksti blondie toņi.

ŪDENSVĪRS


Sudrabs ir krāsa, kas parasti tiek saistīta ar Ūdensvīra zīmi. Tāpēc sirmi blonda krāsa tikai pasvītrotu tavu unikalitāti un neatkarību. Bet, ja tev šāds tēls nešķiet tuvs, pievērs uzmanību klasiskai kastaņkrāsai, riekstu toņiem un šokolādes nokrāsām. Svarīgi neizvēlēties pārāk tumšas krāsas.

ZIVIS


Zivis ir līdzjūtīga, maiga un gudra zīme. Šīm smalkajām būtnēm piestāv liegi eņģeliskas nokrāsas, sākot ar gaiši rudo līdz viegli pasteļīgi rozā toņiem.

Bet, protams, vienmēr jāatceras, ka vērts ieklausīties iekšējās sajūtās un analizēt savu ārieni. Kop matus un mainies, kad jūti iekšēju nepieciešamību. Un neaizmirsti padalīties šajā špikerī ar draudzenēm!

LA.lv