Dziesmu “Tā kā brīnums” māsas Liene, Kristīne un Sandra Šorlote Šomases dāvināja savai mammai vārdā dienā Ziemassvētkos. Pavasarī Liene dziesmu pieteica “Sirdsdziesmu” aptaujā, un aprīlī, īsi pirms Māmiņdienas, dziesma iekļuva aptaujas finālā. Vēl viena skaista dāvana mammai no māsām.

Ar šo dziesmu māsas sveica ne tikai mammu vārda dienā, bet arī piepildīja mammas sapni – visas trīs iedziedāja dziesmu. “Tā nav dziesma tikai mūsu mammai, tā ir visām mammām,” smaidot teic Liene.

Runājot par sajūtām pēc iekļūšanas finālā, Liene neslēpj: “Tās ir skaistas un pateicības pilnas. Aprīlī aptaujā bija daudz skaistu dziesmu. Varēsim piepildīt vēl vienu mammas sapni – visas trīs dziedāt tiešajā ēterā. Pēdējā nedēļā bija daudz balsotāju, arī mani audzēkņi, un man par to ir liels prieks un pateicība visiem.”

Liene neslēpj, ka ideja par kopā dziedāšanu jau bijusi agrāk. “Man tāda ideja bija jau pirms septiņiem gadiem. Bet viss notiek pareizā laikā. Kaut kas mums atsūtīja šo dziesmu. Paldies Gaitim Lazdānam. Šis bija īstais brīdis. Brīnumi notiek ikdienu!”

Dziesmai ir zīmīgs nosaukums “Tā kā brīnums”. “Ir dažādi brīnumi, un vārds “brīnums” ir skaits vārds, kas uzrunā cilvēkus, tāpēc arī palikām pie “brīnuma”! Dziesmas vārdi ir par mums visām trim. Skaisti mirkļi, kas piedzīvoti tieši bērnībā. Un mūzika ir tā, kas mūs vieno. Bērnībā, kā jau māsām, visādi gāja. Bija laiks, kad katra dzīvojām savā pasaulē un tikāmies tikai svētkos, bet mūs vieno kas īpašs. Brīnumi ir visapkārt, galvenais – pamanīt tos, pieņemt to, kas ir un kas var būt!”

Liene neslēpj, ka viņa ir laimīga un 16. jūnijā viņas dāvās visiem lielu mīlestību.

“Mēs esam personības – visas trīs dažādas, kas viena otru papildinām,” smaidot teic Liene.

Šobrīd Kristīne aktīvi strādā pie sava pirmā soloalbuma, kas savu dienasgaismu ieraudzīs šogad. Arī šī māsu dziesma tiks iekļauta albumā. “Ir tik patīkami pārsteigt tuvos un mīļos. Krāsainās pasakas, skanīgās dziesmas, krāšņi rīti, skaistās bērnības atmiņas, kopīgas tradīcijas – tas viss silda mūsu sirdis, un par to paldies mammai. Man ir liels prieks, ka sadarbībā ar Gaiti tika iedziedāta tieši šī dziesma. Pats iedziedāšanas process bija viegls, dabisks un smaidiem pilns. Tas bija kopīgs piedzīvojums, kas iemūžināts bildēs, video un dziesmā. Tas glabāsies mūsu atmiņās un atgādinās, cik gan forši ir būt kopā,” atklāj Kristīne.

Sandra Šarlote ikdienā nedzied. Šī viņai bija debija uz lielās skatuves kopā ar māsām. “Mēs paši radām savu ikdienu, un, cik tas ir forši, ka to radām tādu, kādu vēlamies. Mēs paši radām brīnumus, sajūtas, piepildām sapņus un īstenojam vistrakākās savas un tuvāko idejas. Bet tas ir iespējams tikai tad, kad mīlam sevi un pasauli ap mums. Mīlot mēs esam radītāji un kļūstam smaidīgāki, priecīgāki, laimīgāki un padarām pasauli mirdzošāku un brīnišķīgāku,” smaidot teic Sandra Šarlote.

Par dalību aptaujā Liene atklāj: “Man patika un uzrunāja tas, ka tagad raidījumam nosaukums ir “Latvijas sirdsdziesmas”. Sirds – tā jau ir ģimene, labestība. Lai ko arī kāds teiktu, mēs, latvieši, esam sirsnīgi, labestīgi un mūs visus vieno dziesma, nav svarīgi kādā žanrā mēs dziedam.”

Video: