Viens no atpazīstamākajiem Rīgas domes opozīcijas politiķiem Mārtiņš Bondars jau kopš pagājušā gada septembra ir spiests iztikt ar minimālo algu. Jo, lai tiesa varētu piedzīt no viņa 15 miljonus eiro ar “Latvijas Krājbanku” saistītā civilstrīda, viņam piederošā ģimenes māja Salacgrīvā, 2011. gada izlaiduma automašīna “Mercedes-Benz ML 350” un bankas konti ir apķīlāti, vēsta žurnāls “Privātā Dzīve”.

Politiķis uzskata, ka tas, kas šobrīd notiek ir vērsts pret to, ko viņš dara – viņu mēģina iznīcināt ne tikai profesionāli, bet arī privāti. “Man, protams, ir ļoti žēl, ka bankas darbības apturēšanas rezultātā ir cietuši daudzi cilvēki, to skaitā Maestro Raimonds Pauls. Taču man ar to nav nekāda sakara. Raugoties vēsturē, redzams, ka laikā, kad “Latvijas Krājbankā” strādāju es, tai bija vislabākie rezultāti.”

Mārtiņš Bondars atklāj, ka šobrīd jūtas emocionāli pazemojoši, tomēr Latviju pamest negrasās. “Līdz šim spēju nodrošināt savu ģimeni, taču šobrīd ģimenei jānodrošina mani. Tā nav situācija, kurā atbildīgs vīrietis kādreiz gribētu nokļūt. No pelnītāja esmu kļuvis par enkuru, bet nu neko…”.