Marta Bērzkalna laidusi klajā zīmola “Baronessa” Demi-Couture vakartērpu kolekciju. Kolekcija piedāvā vakartērpus, kas izgatavoti ar īpašu pieeju. Vakartērpi veidoti pieguļošos un tēlainos siluetos ar izteiktu seksapīlu un vieglu atkailinājumu, balstoties uz plastiskām līnijām un uzsvērtu, sievišķīgu vidukli. Tērpi pauž spēcīgus raksturus un klasiskas vērtības: krāsu gamma ieturēta melno, balto un sarkano toņu paletē, piedāvājot arī neuzbāzīgu caurspīdīgumu un 20. gadsimta 20. gadu izšūšanas mākslas iedvesmotus izšuvumus.

Kolekcijas radītāja Marta Bērzkalna skaidro “Baronessa” tērpu vīziju: “Koptēlos uzsvars likts uz dažādām auduma tekstūrām, kontrastiem faktūrās – gludais pret faktūru, spīdīgais pret matēto. Kolekcija ir veidota miksētajā stilā, apvienojot klasisku siluetu, romantiskus materiālus un veļas stila seksapīlo noskaņu ar koķeto noslēpumu. Kolekcijā iekļautie tērpi izcels sievietes auguma aprises, sievišķību, liks iemirdzēties un starot.”

Raksturojot “Baronessa” sievieti, Marta norāda, ka viņai piemīt laikam nepakļāvīga elegance, sievišķība un seksualitāte, viņa ir valdzinoša, pavedinoša un pašpārliecināta, par atslēgas vārdiem minot eleganci, seksualitāti un sievišķību.

“Baronessa” kolekcija ir Demi-Couture apģērbu līnija. Demi-Couture ir jaunums modes pasaulē, kas ierindojas starp augsto modi, individuālo šūšanu un valkāšanai gatavajām kolekcijām, tam raksturīga augsta kvalitāte detaļu apstrādē un unikalitāte piegriezumos. Demi-Couture pēdējā laikā iekaro aizvien lielāku popularitāti modes dizaineru vidū. Demi-Couture virzienam pievēršas arī tādi pazīstami zīmoli kā Vetements, Alberta Ferretti un citi.

Martas komandā strādā pieredzējušas drēbnieces un prasmīgas šuvējas, kas pārvērš ekskluzīvu itāļu zīdu, izsmalcinātas franču mežģīnes, meistarīgi veidotus pērlīšu izšuvumus vienreizīgos mākslas darbos. Katrā tērpā ir ieguldīts roku darbs, tas rotāts ar augstvērtīgiem un kvalitatīviem izšuvumiem, kā arī dekoratīviem elementiem, kuru izveide darba procesā aizņem līdz pat septiņām dienām.

“Mans iedvesmas avots ir tieši Haute Couture tērpu kolekcijas: to precizitāte, augstvērtīgais dizains, kvalitāte un smalkais roku darbs, kas ieguldīts apģērbu izveidē. Apģērbu uztveru kā mākslas izteiksmes un izpausmes veidu,” atklāj Marta.

Marta Bērzkalna ir dzimusi drēbnieku ģimenē, kopš agras bērnības dzīvojot modes pasaulē starp skicēm, piegrieztnēm un kleitām, šuvējām un manekenēm. Marta ir ieguvusi modes dizaineres izglītību un, radot kolekciju, piesaka savu skatījumu uz modi un apģērbu. Kolekcijas izstrādē noderīga ir arī modeles pieredze, jo Marta strādājusi par modeli pasaulē vadošajiem modes zīmoliem – Chanel, Valentino, Dior, Armani, Dolce&Gabbanna, izdzīvojot modi, redzot tās ietekmi un maģisko iedarbību uz sievieti skaistuma un seksapīla izcelšanā, ļaujot sievietei mirdzēt un piesaistīt apkārtējo skatienus.