Kokteilis
Apbrīno

Mārklas mamma Dorija ierodas Anglijā atbalstīt meitu: mazulis gaidāms jau pavisam drīz0


Megana Mārkla ar savu mammu Doriju un mīļoto princi Hariju.
Megana Mārkla ar savu mammu Doriju un mīļoto princi Hariju.
Foto: PA IMAGES/ SCANPIX/ LETA

Izdevums “Tonight” informē, ka pirms dažām dienām Londonā no ASV ir ieradusies Meganas Mārklas mamma Dorija Raglanda, lai atbalstītu savu meitu un princi Hariju šajā viņu dzīves svarīgajā brīdī, kad pasaulē nāks abu mazulis.

Meganas un Harija draugi izdevumam to apstiprināja un papildināja, ka Megana, tāpat kā jebkura cita sieviete, vēlas, lai šādā svarīgā dzīves brīdī viņai blakus būtu viņas vistuvākais cilvēks pasaulē – viņas mamma. Lai arī Dorijas dzīve rit Kalifornijā (ASV), kopš Megana Mārkla kļuva par karaliskās ģimenes locekli, viņas mamma Angliju ir apmeklējusi jau vairākkārt. Zināms, ka Meganas mamma Dorija šobrīd dzīvos pāra jaunajā mājvietā Frogmoras namā, kurā pavisam nesen tika pabeigti remontdarbi.

Kāds avots izdevumam sacīja, ka Meganas mamma uz Angliju ir atlidojusi uz nenosakāmu laika periodu, jo viss būs atkarīgs no tā, kā Meganai un Harijai veiksies ar ikdienas dzīvi pēc bērniņa nākšanas pasaulē. Tāpat tika pausta informācija, ka dzīvojot Anglijā, Meganai ļoti pietrūkst mammas Dorijas, tāpēc, iespējams, šī viesošanās šoreiz nebūs tikai uz dažām nedēļām.

LA.lv