Kokteilis
Apbrīno

Mārkla atkal rīkojusies pretrunā ar karalisko protokolu: sarīkojusi bērna gaidīšanas ballīti0

Foto: PA/SCANPIX/LETA

Vēl pavisam nesen tika publiskota informācija, ka Megana Mārkla dosies ceļojumā uz Amerikas Savienotajām Valstīm, un saskaņā ar karaļnama preses pārstāves Keitijas Nikolas teikto, Megana Mārkla un princis Harijs bija plānojuši doties uz Ameriku 2019. gada sākumā, taču šis brauciens tika atcelts Meganas grūtniecības dēļ. Pēcāk izskanēja informācija, ka pāris plānoja doties uz Ameriku un Kanādu uzreiz pēc bērniņa nākšanas pasaulē, 2019. gada pavasarī. Taču noticis negaidīts pavērsiens, un, kā izrādās, Megana, kopā ar draudzenēm, ir devusies piecu dienu ilgā ceļojumā uz Ņujorku.

Šobrīd jau apstiprināta informācija, ka Megana devusies uz Ņujorku, lai pirms bērniņa nākšanas pasaulē, kas notiks aprīļa beigās vai maija sākumā, apciemotu savus draugus. Megana Ņujorkā ieradusies jau pagājušo piektdien, 15. februārī, un tur laiku pavada kopā ar draugiem iepērkoties, baudot gardas maltītes ekskluzīvos restorānos un satiekot draugus un paziņas no tiem laikiem, kad viņa vēl bija aktrise populārajā seriālā “Ģēnijs uzvalkā”.

Foto: RS/SCANPIX/LETA

Ārzemju prese ziņo, ka šis ceļojums ticis plānots vairākus mēnešus, turklāt šī ir pirmā reize kopš kāzām ar princi Hariju, kad Meganai ir iespēja satikt savus draugus. Megana Londonā atgriezīsies šīs nedēļas nogalē, lai jau 23. februārī kopā ar princi Hariju dotos trīs dienu garā karaliskajā vizītē uz Maroku.

Ņujorkā Megana satika arī savu labāko draudzeni stilisti Džesiku Malroniju, un sestdien, 16. februārī abas kopīgi malkoja tēju un baudīja makarūnus kādā privātā kafejnīcā. Viņa arī informējusi, ka pēc ceļojuma Megana Londonā noteikti atgriezīsies atpūtusies, ieguvusi pozitīvas emocijas un iegādājusies ļoti daudz jaunas bērnu drēbītes.

Turklāt, kā izrādās, otrdienas, 19. februāra vakarā, Megana sarīkoja bērna gaidīšanas ballīti jeb baby shower, ko apmeklēja viņas tuvākie draugi.  Tas diemžēl atkal apliecina, ka viņa kārtējo reizi ir pārkāpusi karaliskās ģimenes protokolu, jo karaliskajā ģimenē nav pieņemts svinēt bērna gaidīšanas ballīti. Neskatoties uz to, ka Amerikā mazuļa gaidīšanas ballīte ir ļoti populāra tradīcija, Anglijā šī tradīcija netiek ievērota. Un tomēr, arī Anglijā ir izņēmumi, taču pastāv uzskats, ka šādas ballītes rīkošana karaliskajiem mazuļiem būtu pārāk liela izšķērdība.

Vēl jo vairāk, karaliskais pāris kopīgi pārkāpis vēl vienu ģimenes protokolu. Megana un Harijs nolēmuši bērnu sūtīt amerikāņu skolā turpat Anglijā. Jāpiemin, ka šis ir diezgan rupjš karaliskās ģimenes protokola pārkāpums. Saskaņā ar medija E! sniegto informāciju, Megana un Harijs bērnam vēlas nodrošināt daudzveidīgu izglītību, pieminot, ka Megana arī vēlas, lai viņas bērns apzinās savas amerikāniskās saknes. Izrādās skola, kuru pāris ieplānojuši savam bērnam, atrodas pavisam netālu no Frogmoras nama, uz kuru Megana un Harijs pārcelsies jau drīzumā. Turklāt, tas nozīmē, ka viņu bērns nemācīsies vienā skolā kopā ar brālēniem un māsīcām – prinča Viljama un Keitas Midltones bērniem.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TOP 8 modernākās lietas, kam šoruden jābūt tavā skapī
11 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Magone raud, bet viņas mamma atklāj šausmīgus faktus par attiecībām ar meitu un mājokļa jautājumu
12 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Aminata: “Mani iedvesmoja mamma, vecmāmiņa, tantes – šie stāsti ir iedvesmojoši!”
13 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Turīgas pašvaldības, bet netiek galā ar rindām uz bērnudārziem 2
4 stundas
LA
LA.LV
Sports
FOTO, VIDEO: “Dinamo” cīnās, taču nespēj no sliedēm nolaist “Lokomotiv”
2 stundas
LE
LETA
Ekonomika
FKTK piemērojusi “PrivatBank” viena miljona eiro sodu
7 stundas
LE
LETA
Dabā
Ceturtdien naktī līdz pat -1 grādam
10 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO: “Lūdzu, tur ir bērni!”Sniedz sīkākas ziņas par traģēdiju Pārdaugavā
3 stundas