Kokteilis
Apbrīno

Marija Romija Zeltiņa pauž viedokli pret populāro stereotipu “sievietes vieta ir virtuvē”0

Publicitātes foto

Pašmāju aktrises un rotu zīmola “Soulstones by Agnese Zeltina” īpašnieces Agneses Zeltiņas meita Marija Romija Zeltiņa savā Instagram publicējusi skaistu fotogrāfiju, kuras parakstā paudusi savu attieksmi pret stereotipu, ka “sievietes vieta ir virtuvē”.

Marija Romija raksta: ” Vai sievietes vieta ir virtuvē? Šķiet, ka šis ir viens no izplatītākajiem stereotipiem, ar kuriem esmu sastapusies. Lai gan man ļoti patīk būt virtuvē, eksperimentēt un pārsteigt mīļos ar veselīgām un garšīgām maltītēm,ļoti labi apzinos,ka virtuvē vajag būt tikai labā garastāvoklī.Jo ticu,ka ēdiens nodod enerģiju … jo ja tas nav tavs aicinājums, tāpat nekas labs neiznāks! Tās ir muļķības,ka vīrietim mīlestība iet caur vēderu! Vīrieši ir dažādi un tādas esam arī mēs! Un mums ir tiesības negribēt,nemīlēt gatavot!Jo dzīve piedāvā tik daudz iespēju pašrealizēties, izpausties,ka arī man dažreiz ir žēl virtuvē atstātā laika… Cik daudzas no Jums mīl gatavot ēst? Un varbūt ir tādas,kuras šī nodarbe nepavisam neiedvesmo? Interesanti dzirdēt Jūsu viedokli par šo tēmu!”

 

View this post on Instagram

 

Vai sievietes vieta ir virtuvē? 🔪🥔 Šķiet, ka šis ir viens no izplatītākajiem stereotipiem, ar kuriem esmu sastapusies. Lai gan man ļoti patīk būt virtuvē, eksperimentēt un pārsteigt mīļos ar veselīgām un garšīgām maltītēm,ļoti labi apzinos,ka virtuvē vajag būt tikai labā garastāvoklī.Jo ticu,ka ēdiens nodod enerģiju … jo ja tas nav tavs aicinājums, tāpat nekas labs neiznāks! Tās ir muļķības,ka vīrietim mīlestība iet caur vēderu! Vīrieši ir dažādi un tādas esam arī mēs! Un mums ir tiesības negribēt,nemīlēt gatavot!Jo dzīve piedāvā tik daudz iespēju pašrealizēties, izpausties,ka arī man dažreiz ir žēl virtuvē atstātā laika… Cik daudzas no Jums mīl gatavot ēst? Un varbūt ir tādas,kuras šī nodarbe nepavisam neiedvesmo? Interesanti dzirdēt Jūsu viedokli par šo tēmu!

A post shared by Marija Zeltiņa (@marijazeltina) on

View this post on Instagram

Sveicieni! Vai Tu bieži izkāp ārā no savas komforta zonas?!💥 Komforta zona ir tā iedomātā drošā vieta, kas liek mums justies labi un ērti. Viss ir tik pazīstami un paredzami,bez stresa!Taču, ieslīgstot tajā, mēs laupām sev iespēju piedzīvot ko neparastu, augt un attīstīties. Teikšu Jums tā-nebaidies,jo dzīve sākas tur, kur beidzas tava komforta zona!!! Tad nu lūk arī es izkāpu no savas komforta zonas un pieņēmu uzaicinājumu kļūt par @kempinskiriga guest DJ , 17.maija -Piektdienas vakara brančam!💃🏼🎶🎶 Kādam tas var šķist nieks,bet man tas ir nopietns izaicinājums ! Izaicinu arī Jūs pamēģināt ko jaunu! Ar jauno piektdienas vakaru branča koncepciju piedāvāju Jums atvadīties no darba nedēļas un aicinu iesildīties jautrai nedēļas nogalei ,jo vieta, atmosfēra un ēdienkarte @kempinskiriga ir lieliska!🍝👌🏻 Seko līdzi maniem jaunumiem,jo pavisam drīz -Giveaway ar iespēju laimēt 2 ielūgumus !Vai nav lieliski jaunumi!? Tiekamies!🥂✨

A post shared by Marija Zeltiņa (@marijazeltina) on

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: unikāls tests – cik laba ir tava atmiņa?
1 diena
BM
Barba Meija
Kokteilis
TOP 3 zodiaka zīmju pārstāvji, kas nelaimē tev uzgriezīs muguru
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: Magones vīriešu vidū izceļas pamatīgs strīds – Žanis nelaiž Venti iekšā pa vārtiem
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ZD
Zigfrīds Dzedulis
Ekonomika
“Visa celtniecība notiek ap Rīgu, laukos nav pirktspējas.” INTERVIJA ar “Arco Real Estate” vadītāju Aigaru Šmitu
Intervija 53 minūtes
LE
LETA
Pasaulē
Junkers un Džonsons paziņo par breksita vienošanās noslēgšanu
2 stundas
LE
LETA
Dabā
Kļūs siltāks, daudzviet gaidāmi nokrišņi. Prognoze piektdienai
1 stunda
LA
LA.LV
Latvijā
Izmantoja dažādas viltības, lai dzēstu pēdas. Ķuzis pastāsta sīkāk par “spridzinātāju”
19 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Par kukuļošanu aizturēts augsta ranga Latgales policists 2
1 stunda