Kokteilis
Stilo

Manikīra pārsteidzošā ietekme uz bagātību, veiksmi un mīlestību0

Foto: Pexels

Tev patīk eksperimentēt ar nagu formu un krāsu? Bet vai tu zināji, ka manikīrs ir ne tikai svarīgs sakopta izskata elements, bet arī naudas, veiksmes un mīlestības piesaistes līdzeklis?

Nagi ir tā zona, kurā atrodas daudzi enerģētiskie punkti, kas neredzamām saitēm ir savienoti ar mūsu pārējo ķermeni. Tie savstarpēji iedarbojas ar enerģijas plūsmām, kas nāk no ārpuses. Tieši tāpēc, veicot nagu kopšanas procedūras, mēs neapzināti ietekmējam mūsu pašu dzīves ritmu un ienesam tajā ko jaunu.

Kad griezt nagus

Atrast labāko laiku nagu griešanai un manikīram vislabāk var, izmantojot skaistuma kalendāru. Bet papildus astrologa ieteikumiem, tev nepieciešams pievērst uzmanību arī nedēļas dienai.
Pirmdiena ir mēness diena. Pirmdienā kopā ar nagiem tu vari “nogriezt” skumjas un sāpes.
Otrdiena ir Marsa diena. Nagu griešana otrdienā sniedz aizsardzību pret nepatikšanām.
Trešdiena ir Merkura diena. Pēc nagu griešanas trešdienā pazūd haoss domās, rodas panākumi mācībās.
Ceturtdiena ir Jupitera diena. Ja tu nagus griezīsi ceturtdienā, iegūsi pašapziņu un palielināsi savu autoritāti.
Piektdiena ir Veneras diena. Saskaņā ar ticējumu griezt nagus piektdienā nav ieteicams, lai cilvēks nekļūtu resns.
Sestdiena ir Saturna diena. Tā ir labākā diena nagu griešanai. Nagu griešanas process šajā dienā palīdz nostiprināt veselību un atbrīvoties no vientulības.
Svētdiena ir Saules diena. Šajā dienā nagi netiek griezti, jo pastāv risks kļūt par neveiksminieku.

Aizlūzis nags – ko saka zīmes?

Foto: Pexels

Aizlūzis nags – pazīstama situācija? Bet ko darīt, ja viens un tas pats nags lūzt atkārtoti, un ne jau neakurāts aprūpes dēļ, bet vienkārši “pats no sevis”? Nevajag to norakstīt uz nejaušību – tādā veidā liktenis tev signalizē, ka kaut kas īsti nav kārtībā.
– Īkšķa nags lūzt tiem, kuri ir uzņēmušies pārāk lielu atbildību.
– Rādītājpirksts visbiežāk “cieš” tiem cilvēkiem, kuri apkārtējiem uzspiež savu gribu, dod pavēles un norādījumus.
– Ja nags lūzt uz vidējā pirksta, tā ir zīme, ka šim cilvēkam trūkst rūpju un mīlestības. Turklāt ir pilnīgi iespējams, ka tuvumā atrodas cilvēki, kas ir gatavi šo mīlestību sniegt, taču kādu iemeslu dēļ viņiem to neļauj darīt.
– Nolūzis nags uz zeltneša signalizē par slēptām veselības problēmām.
– Nolūzis nags uz mazā pirkstiņa brīdina, ka ir grūtības saziņā ar tuvajiem cilvēkiem.

Balti plankumi uz nagiem

Foto: Pexels

Kopš bērnības mēs zinām ticējumu: ja nagā parādās balts punkts vai plankums, gaidāma dāvana. Tomēr, ja tā labi padomā, šis ticējums nebūt ne vienmēr tā strādā. Un tam ir izskaidrojums. Lieta tāda, ka negaidītas dāvanas apsola tikai tie baltie punkti, kas atrodas tuvāk kutikulai.
Ja balts punkts parādās naga centrā, tevi sagaida nevis dāvana, bet gan patīkama tikšanās vai iepazīšanās.
Baltie punkti, kas parādās tuvāk naga malai, brīdina, ka tev ir uzmanīgi jāskatās apkārt. Drīz var rasties ļoti labvēlīga situācija, kas var atrisināt svarīgu problēmu.
Ko nozīmē, ja balto punktu ir ļoti daudz, turklāt dažādos pirkstos un atšķirīgās nagu vietās? Saskaņā ar Seno Austrumu tradīciju tas nozīme, ka liktenis tev dod unikālu iespēju mainīt savu dzīvi. Dari to, ko tu vēlies darīt jau ilgu laiku, bet neesi uzdrošinājies kādu iemeslu dēļ. Maini darbu, atzīsties mīlestību personai, bez kuras nevari dzīvot, pārtrauc attiecības, kas tevi nomāc.

Zīmes par nagu formu

Foto: Pexels

Mūsu izvēlētajai nagu formai ir liela nozīme. Tā, piemēram, meitene, kurai nekādi nevedas personiskajā dzīvē, pat nenojauš, ka iemesls ir neveiksmīgs manikīrs!
Ja tev ir nepieciešams iegūt laimi, nagi ir noapaļoti. Nav svarīgi, vai tev šobrīd ir attiecības, vai tu joprojām meklē otro pusīti.
Pirmajā vietā tev ir panākumi un darbs? Labs palīgs karjeras veidošanā būs kvadrātveida manikīrs. Centies panākt, lai stūri būtu pēc iespējas precīzāki.
Savukārt diezgan ekstrēms un pat “plēsonīgs” trīsstūrveida manikīrs būs piemērots tiem, kam ir viens skaidrs mērķis. Visa enerģija burtiski “uzkrājas” asajā naga stūrī un pēc iespējas ātrāk palīdz iegūt vēlamo.

Kādā krāsā lakot nagus?

Foto: Pexels

Ietekmēt vienu vai otru dzīves jomu iespējams, izmantojot pareizi izvēlētu nagu lakas toni un dažādus nagu rotājumus. Tātad, ja tu vēlies gūt panākumus biznesā un gūt peļņu, aizmirst spilgtas nagu lakas un bezgaumīgu krāsu sajaukumu, kā arī dažādus nagu rotājumus. Optimālā izvēle būs mierīgi bēši vai brūni krāsu toņi vai piesātināta bordo toņa laka.
Meklējot otro pusīti, gluži pretēji, tev vajag pievērst uzmanību spilgti sarkanai, rozā un apelsīnu nokrāsas nagu lakai, neatsakies arī no zīmējumiem uz nagiem.
Ja meklē iedvesmu, izvēlies visneparastākos rotājumus un lako nagus ar vairākām krāsām. Bet ko darīt, ja tev vienlaicīgi ir divi svarīgi mērķi? Piemēram, gan apprecēties, gan īstenot veiksmīgu karjeru? Tādā gadījumā, lai nagu forma ir “karjeras” – kvadrāta, bet nagu lakas krāsa – “mīlestības” – rozā!

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: kas ātrāks – lidmašīna “Sukhoi Su-31” vai BMW M klases auto?
3 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Skaistākās operu ārijas par mīlestību festivālā “Summertime” Jūrmalā
3 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: Jānis Stībelis laiž klajā jaunu singlu un aicina uz jubilejas koncertu
4 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ZD
Zigfrīds Dzedulis
Latvijā
Viens vedējs, lielāka cena. Maksa par atkritumu izvešanu var celties
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
KNAB aiztur Dobeles domes iepirkumu komisijas vadītāju
12 minūtes
LA
LA.LV
Ekonomika
FOTO: “Politiķiem ir bail šo lietu kustināt.” Uzņēmēju diskusija par atbalstu aktīvai rīcībai
39 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Stājies spēkā Ušakovam nelabvēlīgais spriedums strīdā ar Ķirsi
7 minūtes
LA
LA.LV
Latvijā
Latgales mežos izvērš divas sēņotāju glābšanas operācijas
1 stunda