Kokteilis
Dzīvo

“Man ir smagi kauli”: 4 zodiaka zīmju pārstāvji, kuriem patiesībā ir ļoti grūti notievēt0

Foto: Pexels

Liekais svars kādā dzīves posmā kļūst par aktuālu problēmu, ko nākas risināt, ļoti daudziem cilvēkiem. Bet ir tādi, kas šo problēmu nerisina vai to nemaz nevēlas, jo viņiem ir tāds raksturs.

Astrologi paziņo, ka visgrūtāk ievērot striktu ēdienkarti un doties uz sporta zāli, ir šīm 4 zodiaka zīmēm:

Ūdensvīrs

Šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem ļoti grūti ir atteikties no ikdienišķiem dzīves priekiem, ieskaitot ēdienu, kas viņiem garšo. Lielākoties šie cilvēki mīl našķoties ar saldumiem. Tajā pat laikā sports pavisam noteikti nav viņu mīļākā aizraušanās, viņi priekšroku dod intelektuālām nodarbēm. Summējot to visu kopā šiem cilvēkiem mūža otrajā pusē visbiežāk ir lielā svara problēmas.

Vērsis

Vērši ļoti mīl ikdienišķus prieku, kā, piemēram, garšīgi un labi paēst. Zvaigznes šos cilvēkus ir apveltījušas ar visu – izcilu gaumi, spēju nopelnīt naudu, būt labiem draugiem un dzīvesbiedriem, un arī spēju uzņemt lieko svaru…

Zivis

Šīs zodiaka zīmes pārstāvji pēc dabas ir lēnīgi, tāpēc nomest liekos kilogramus viņiem nav viegli. Bez tam, viņi ļoti reti mēdz ieciklēties uz savu izskatu, un kamēr vien kaut kas viņiem netraucē dzīvot, viņi arī nevēlas sevi mocīt ar diētām un sportu. Tajā pat laikā tad, kad “resnums” sāk traucēt viņiem dzīvot, viņi to pārdzīvo ļoti ierasti sev – nevienam neko nestāsta, apvainojas uz visu pasauli un vaino tajā visu un visus.

Dvīņi

Tik sarežģīta lieta kā notievēšana, prasa pašdisciplīnu, kas Dvīņiem nepiemīt nemaz. Uzlūkojot sevi spogulī, viņi sevi pierunā, ka nav jau nemaz tik slikti, pēc tam sapucējas un dodas vēlās vakariņās kopā ar draugiem. Nākošajā dienā viņi kādu brīdi padomā – varbūt vajadzētu iegādāties sporta zāles abonementu, bet tad vienmēr notiek kaut kas, kas liek viņiem no šīs utopiskās idejas atteikties.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Nedēļas nogalē “Engure Cafe” pagalmā bezmaksas koncertā uzstāsies “The Sound Poets” un “Laika Suns”
20 stundas
AK
Aija Kaukule
Kokteilis
Katrīne Sauliete: “Brīži, kad sēžu noraudājusies vai rāju bērnus, – tas paliek ārpus mana profila. Sociālajā vidē vajag laimīgus cilvēkus”
Intervija 21 stundas
ZD
Zane Dzene
Kokteilis
VIDEO: īsais kurss Itālijas kino vēsturē
22 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Cīņa par latviskiem bērnudārziem Rīgā vairs nav bezcerīga?
1 stunda
LE
LETA
Pasaulē
Negaisā Polijas un Slovākijas Tatros dzīvību zaudējuši pieci cilvēki
11 stundas
LE
LETA
Latvijā
Atklāj prezidenta Egila Levita padomnieku algas
1 stunda
SK
Skaties.lv
Latvijā
Zināms, cik no 47 glābējsilītes bērniem atgriezušies savās bioloģiskajās ģimenēs
1 stunda
LE
LETA
Dabā
Diena gaidāma silta un vējaina
1 stunda