Kokteilis
Iekārto

FOTO: māksliniece Ieva Bondare iedvesmai publicē bildes ar savas ģimenes mājas terasi0

Foto: Raimonds Brikenfelds (no Ievas Bondares personīgā arhīva)

Māksliniece Ieva Bondare, sagaidot silto laiku, dalījusies ar idejām, kā skaisti un iedvesmojoši iekārtot terasi – apgriezti puķupodi, paklājs un košas krāsas!

Lūk, ko Ieva raksta savā Facebook profilā, ko papildinājusi ar patiešām iedvesmojošām fotogrāfijām: “Ieraugot draugu mājā paklāju uz terases arī es atcerējos par trim sarullētiem ruļļiem garāžā uz sijām! Trīs bērnu istabas vilnas paklāji no kuriem jau izauguši mūsu bērni dēļ košās krāsas! Tā kā es mīlu krāsas, tad izlēmu šogad šādi uzfrišināt savu terasi! Man nepieciešamas pārmaiņas visās telpās, arī āra terasē! Sen jau terase ir kā papildinājums iekšas telpām! Tādēļ vienmēr skatos gan kā no iekšpuses, gan kā ko ārpuses abas telpas izskatās! Lai viena otru papildina!
Vēl viens jaunums šogad maniem terases puķu podiem ir otrādie podi! Mīļa draudzene atsūtīja skaistu iedvesmas bildi no Parīzes, kur uz balkoniem un pie māju sienām karājās puķu podi otrādāk! Tā bija īsta iedvesmas bilde, kura kalpoja par to, lai es atrastu tādus podus! No vienas tādas bildes, es realizēju atkal kaut ko jaunu un esmu priecīga un laimīga! Vesels augu konsīlijs lēmā kādi augi varētu augt tādā podā un tagad man ir divas skaistas puķu lampas virs galda! Ceru, ka ar laiku saaugs un būs īsts puķu abažūrs! Bildes iedvesmai un idejām! Lai skaisti sanāk iekārtot terases, balkonus un lievenīšus!”

LA.lv