Kokteilis
Apbrīno

Māksliniece Ieva Bondare atklāj, kā uztur sevi formā un kas ir viņas psihologs0


Sirsnīgais pasākums “Uzcel savu baznīcu!” Bruknā pulcē slavenības un atbalstītājus.
Sirsnīgais pasākums “Uzcel savu baznīcu!” Bruknā pulcē slavenības un atbalstītājus.
Foto: LETA

Māksliniece Ieva Bondare ceturtdienas rītā nākusi klajā ar paziņojumu, kurš ir viņas personīgais fizioterapeits, psihologs un treneris. Un tas ir gluži vienkārši – tas, kas Ievu iedvesmo – gleznošana!

Māksliniece savā Facebook kontā publicējusi dažas košas un iedvesmojošas fotogrāfijas un tās parakstījusi: “Mans personīgais fizioterapeits, psihologs un treneris ir gleznošana! Laimīga un pateicīga par to!”

Portālam kokteilis.lv māksliniece stāsta: “Mūsdienās iet pie psihologa, lai iegūtu savu dzīves līdzsvaru, ir, ja varētu teikt, moderni. Man tāds nav vajadzīgs, jo mans psihologs ir mans darbs. Katru reizi, kad es gleznoju, es gūstu milzīgu mentālu gandarījumu. Tāpat arī, kad gleznoju pasūtījumu darbus cilvēkiem, man ir ļoti svarīgi šos cilvēkus iepazīt un saprast, kā es redzu šos cilvēkus. Dažkārt vakaros nogurums pēc gleznošanas ir milzīgs, taču tas vienlaikus ir tik pozitīvs un uzlādējošs!”.

Saistītie raksti

Ieva smejas, ka tiem cilvēkiem, kas par gleznošanu daudz nav informēti, varētu likties, ka šis darbs ir viegls, taču tā nebūt nav. “Es, piemēram, gleznoju lielformāta gleznas, krāsas turu uz grīdas – visu dienu stāvu kājās un katru reizi pieliecos, lai paņemtu tās. Rokas visu laiku darba procesa laikā turu paceltas. Fiziski tas sanāk līdzīga slodze kā pieklājīgam treniņam sporta zālē, tāpēc gleznošana ir arī tas, kādā veidā es uzturu sevi formā,” – stāsta māksliniece.

Viņa arī piebilst, ka dienās, kad viņai ir pietiekoši daudz laika un nekur nav jādodas, viņi var gleznot visu dienu – no rīta līdz vakaram, bet šādas dienas nesanāk bieži, tāpēc parasti Ieva glezno dažas stundas dienā.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Nedēļas nogalē “Engure Cafe” pagalmā bezmaksas koncertā uzstāsies “The Sound Poets” un “Laika Suns”
19 stundas
AK
Aija Kaukule
Kokteilis
Katrīne Sauliete: “Brīži, kad sēžu noraudājusies vai rāju bērnus, – tas paliek ārpus mana profila. Sociālajā vidē vajag laimīgus cilvēkus”
Intervija 20 stundas
ZD
Zane Dzene
Kokteilis
VIDEO: īsais kurss Itālijas kino vēsturē
21 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Cīņa par latviskiem bērnudārziem Rīgā vairs nav bezcerīga?
43 minūtes
LE
LETA
Pasaulē
Negaisā Polijas un Slovākijas Tatros dzīvību zaudējuši pieci cilvēki
10 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
Zināms, cik no 47 glābējsilītes bērniem atgriezušies savās bioloģiskajās ģimenēs
13 minūtes
LE
LETA
Dabā
Diena gaidāma silta un vējaina
34 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Prezidenta padomnieku biroja vadītājai Kucinai noteikta 3968 eiro mēnešalga
18 minūtes