Kokteilis
Iekārto

Mājokļa sargi un ienaidnieki: lietas, kas nodrošina veiksmi un lietas, kas pievelk nelaimes0

Foto: Pixabay

Ir lietas, kas rada “laimīgu” enerģētiku. Un ir lietas, kas pievelk nelaimi. Uzziniet, kuras ir tās lietas, kas ļaus jums izbaudīt veiksmi un kuras ir tās, no kurām vajadzētu tikt vaļā un neturēt tās savā mājoklī.

Lietas veiksmei jūsu mājoklī

1. Ziedi podiņos vienmēr atspoguļo sava saimnieka stāvokli. Ja jūs par ziediem rūpējaties, tie vienmēr “uzsūc” daļu negatīvās enerģijas, pasargājot apkārtējo vidi.

2. Kaltēti grieztie ziedi, kas sakārtoti skaistā kompozīcijā un ielikti vāzē, nes veiksmi, bagātību, veselību un omulību. Tie neitralizē negatīvo enerģiju.

3. Dažādas figūriņas aizsargā jūsu māju no nelaimēm un sargā naudas pavardu. Suņi, lāči, tīģeri, pūķi apsargā cilvēkus. Zaldātu, kareivju, “matrošku” figūriņas, kas atkārto viena otru un ir novietotas rindā ir lielisks negatīvās enerģijas attīrīšanās veids. Ziloņi, kas stāv rindā cits aiz cita un samazinās izmēros no lielākā uz mazāko, ir universāls attīrīšanas veids. Ne velti šādi zilonīši plauktos bija redzami jau izsenis.

Foto: Pixabay

4. Dekoratīvie spilveni rūpējas par laulāto ģimenes laimi. Ja spilveni ir no gobelēna, ar izšūtu zīmējumu un spilgtās krāsās, tie pasargā no šķiršanās ar mīļoto cilvēku. Ja uz spilveniem ir ziedi – tas ir veselības aizsargs, ja uz tiem attēloti cilvēki, dzīvnieki – pasargā no bīstamām situācijām, ja attēlotas ainavas – tas palīdz būt veiksmīgam.

5. Tāds augs kā begonijas ir ģimenes labklājības simbols, kas vienmēr palīdz līdzsvarot enerģētiku mājoklī.

Foto: Pixabay

Lietas, kuras nedrīkst turēt mājās:

1. Vecas nonēsātas čības – tās pievelk negatīvo enerģiju. Ja čībiņas ir saplīsušas, tās ir jāizmet.

2. Tāpat nevajadzētu turēt saplēstu, nederīgu apģērbu. Vienmēr novērtējiet vecus apavus un apģērbus pēc šāda principa: vai jūs to vēl kādreiz nēsāsiet? Ja nenēsāsiet, izmetiet.

3. Traukus ar plaisām, defektiem, kas radušies ekspluatācijas rezultātā. Tiem ir traucēta enerģētika, kas ir bīstama cilvēka veselībai. Lai kā jums šie trauki nepatiktu, ja tajos ir plaisa vai nokritis gabaliņš, tie ir jāizmet. Trauki simbolizē ģimeni. Bojāti trauki rada nesaskaņas attiecībās.

Foto: Pixabay

4. Dzīvie augi, kuru lapas aizklāj sienas mājas iekštelpās. Augi, kas vijās, pievelk sev dažādas slimības. Ja šāda augs atrodas ārpus mājas sienām, tas ir tikai noderīgs – jo aizsargā mājokli no dažādām saslimšanās. Taču, ja šāds augs atrodas iekštelpās, to ir vērts organizēt tādā veidā, lai tā vijīgie zari un lapas atrastos lielā podiņā un nekristu ārpus tā.

5. Niedres turēt mājās ir bīstami. Izžāvētas tās pievelk nelaimes un slimības, pat nāvi. Tajā pat laikā mājoklī droši var turēt citus izžāvētus augus, lielākoties tie pārstrādā negatīvo enerģiju.

6. Nevajadzētu iekštelpās podiņos audzēt un turēt tādus ziedus kā vijolītes. Tradicionāli tās domātas stādīšanai uz kapu kopiņām.

Foto: Pixabay

7. Skujkoku zarus uzreiz likt vāzē ir iederīgi tikai ziemas nogales svētkos. Slikts paradums – turēt skujkoku zarus mājoklī citā gadalaikā.

8. No palmām gan vajadzētu izvairīties mājoklī – tās var turēt vietās, kas nevienam “nepieder” – piemēram, slimnīcu gaiteņos, dažkārt arī birojos, bet mājoklī tās nes neveiksmes un pievelkt slimības.

Sagatavots pēc ārzemju preses mareriāliem

LA.lv