Kokteilis
Dzīvo

Mājdzīvnieka izvēle saskaņā ar zodiaka zīmi: ideāla karmiskā saderība0

Foto: pixabay

Kāds mājdzīvnieks jums ir vispiemērotākais saskaņā ar jūsu zodiaka zīmi, kas karmiski veidotu ideālu saikni starp jums?

Astrologi ir nosaukuši, kādi dzīvnieki ir vispiemērotākie katrai zodiaka zīmei, ņemot vērā zodiaka zīmēm tipiskās rakstura īpašības un emocionālo noskaņu.

Ūdens zīmes (Vēzis, Skorpions, Zivis)

Foto: Pixabay

Šīs stihijas zīmēm ļoti piestāv kā kaķi, tā suņi. Kaķu neatkarība un rotaļīgums – tas ir kaut kas kopīgs ar šīs zīmes pārstāvjiem. Bet arī aristokrātiskas suņu šķirnes šiem cilvēkiem ir ļoti piemērotas, jo šie dzīvnieki tāpat kā viņi paši ir eleganti, nosvērti un mazliet sapņotāji. Reizēs, kad šie cilvēki ir izmisuši, saslimuši vai bēdīgi – ticiet, viņi meklēs atbalstu arī pie saviem dzīvniekiem, jo viņi, būdami apveltīti ar izcilu intuīciju un emocijām “pārdabiskā” līmenī, ar saviem mājdzīvniekiem izjūt enerģētisku saikni.

Uguns zīmes (Strēlnieks, Auns, Lauva)

Foto: Pixabay

Šo cilvēku karmiskie dzīvnieki ir suņi. Suņu dzīvesprieks, enerģijas daudzums un vēlme izzināt padara viņus un savu saimnieku par vienu veselu. Šo zīmju pārstāvjiem arī patīk aktīvs dzīvesveids, tāpat kā suņiem. Šie četrkājainie draugi ir spējīgi šiem cilvēkiem uzdāvināt ārkārtīgi daudz pozitīvu un jautru brīžu dzīvē.

Zemes zīmes (Vērsis, Jaunava un Mežāzis)

Foto: Pixabay

Vēršiem, Jaunavām un Mežāžiem vairāk piestāvēs tādi dzīvnieki, kurus var vērot, par kuriem ir jārūpējas salīdzinoši mazāk kā par suņiem vai kaķiem, tā, piemēram, tie varētu būt kāmīši, jūrascūciņas, putniņi vai zivis. Šie dzīvnieki harmoniski iederēsies šo cilvēku ikdienā, vidē un harmonijā, kā arī palīdzēs kliedēt stresu.

Gaisa zīmes (Ūdensvīrs, Svari, Dvīņi)

Foto: Pixabay

Šo zodiaka zīmju pārstāvjiem patīk viss neparastais. Visbiežāk viņi izvēlas turēt eksotiskus mājdzīvniekus, un kas interesanti – viņi patiešām atrod ar viņiem kopīgu valodu. Šādu cilvēku mājās jūs varat dažkārt sastapt tādus dzīvniekus kā pūces, mini cūciņas, sikspārņus un tamlīdzīgi. Tiesa, šie cilvēki mīl visus dzīvniekus un ja vien viņiem būtu iespēja, viņi pavisam noteikti gribētu turēt arī zirgus, aitas, govis, par suni un kaķi nemaz nerunājot.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Nedēļas nogalē “Engure Cafe” pagalmā bezmaksas koncertā uzstāsies “The Sound Poets” un “Laika Suns”
16 stundas
AK
Aija Kaukule
Kokteilis
Katrīne Sauliete: “Brīži, kad sēžu noraudājusies vai rāju bērnus, – tas paliek ārpus mana profila. Sociālajā vidē vajag laimīgus cilvēkus”
Intervija 17 stundas
ZD
Zane Dzene
Kokteilis
VIDEO: īsais kurss Itālijas kino vēsturē
17 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

RO
Regīna Olševska
Latvijā
Pirmspensijas cilvēki stājas augstskolās. Kas ir pieprasītas programmas?
7 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Negaisā Polijas Tatros dzīvību zaudējuši četri cilvēki, bet 30 ievainoti
6 stundas
LE
LETA
Latvijā
Jūrmalas restorānā tikušies Šlesers un Rīgas domnieks Bergmanis 2
11 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
Divi puikas vieni paši izdzīvo trīs dienas: paglābj veiksmīga sakritība 2
6 stundas
LA
LA.LV
Dabā
Sinoptiķi pavēsta, kad gaidāms karstākais laiks: prognoze 7 dienām
10 stundas