Kokteilis
Dzīvo

Mājdzīvnieka izvēle saskaņā ar zodiaka zīmi: ideāla karmiskā saderība0

Foto: pixabay

Kāds mājdzīvnieks jums ir vispiemērotākais saskaņā ar jūsu zodiaka zīmi, kas karmiski veidotu ideālu saikni starp jums?

Astrologi ir nosaukuši, kādi dzīvnieki ir vispiemērotākie katrai zodiaka zīmei, ņemot vērā zodiaka zīmēm tipiskās rakstura īpašības un emocionālo noskaņu.

Ūdens zīmes (Vēzis, Skorpions, Zivis)

Foto: Pixabay

Šīs stihijas zīmēm ļoti piestāv kā kaķi, tā suņi. Kaķu neatkarība un rotaļīgums – tas ir kaut kas kopīgs ar šīs zīmes pārstāvjiem. Bet arī aristokrātiskas suņu šķirnes šiem cilvēkiem ir ļoti piemērotas, jo šie dzīvnieki tāpat kā viņi paši ir eleganti, nosvērti un mazliet sapņotāji. Reizēs, kad šie cilvēki ir izmisuši, saslimuši vai bēdīgi – ticiet, viņi meklēs atbalstu arī pie saviem dzīvniekiem, jo viņi, būdami apveltīti ar izcilu intuīciju un emocijām “pārdabiskā” līmenī, ar saviem mājdzīvniekiem izjūt enerģētisku saikni.

Uguns zīmes (Strēlnieks, Auns, Lauva)

Foto: Pixabay

Šo cilvēku karmiskie dzīvnieki ir suņi. Suņu dzīvesprieks, enerģijas daudzums un vēlme izzināt padara viņus un savu saimnieku par vienu veselu. Šo zīmju pārstāvjiem arī patīk aktīvs dzīvesveids, tāpat kā suņiem. Šie četrkājainie draugi ir spējīgi šiem cilvēkiem uzdāvināt ārkārtīgi daudz pozitīvu un jautru brīžu dzīvē.

Zemes zīmes (Vērsis, Jaunava un Mežāzis)

Foto: Pixabay

Vēršiem, Jaunavām un Mežāžiem vairāk piestāvēs tādi dzīvnieki, kurus var vērot, par kuriem ir jārūpējas salīdzinoši mazāk kā par suņiem vai kaķiem, tā, piemēram, tie varētu būt kāmīši, jūrascūciņas, putniņi vai zivis. Šie dzīvnieki harmoniski iederēsies šo cilvēku ikdienā, vidē un harmonijā, kā arī palīdzēs kliedēt stresu.

Gaisa zīmes (Ūdensvīrs, Svari, Dvīņi)

Foto: Pixabay

Šo zodiaka zīmju pārstāvjiem patīk viss neparastais. Visbiežāk viņi izvēlas turēt eksotiskus mājdzīvniekus, un kas interesanti – viņi patiešām atrod ar viņiem kopīgu valodu. Šādu cilvēku mājās jūs varat dažkārt sastapt tādus dzīvniekus kā pūces, mini cūciņas, sikspārņus un tamlīdzīgi. Tiesa, šie cilvēki mīl visus dzīvniekus un ja vien viņiem būtu iespēja, viņi pavisam noteikti gribētu turēt arī zirgus, aitas, govis, par suni un kaķi nemaz nerunājot.

LA.lv