Kokteilis
Apbrīno

Mairis Briedis par gaidāmo Kiviča un Endziņa cīņu norūpējies: “Nedod Dievs, kāds vēl kļūs par invalīdu!”0


Mairis Briedis
Mairis Briedis
Foto: Sintija Zandersone/LETA

Vairākkārt jau ziņots, ka 9.martā Rīgā gaidāma izskaidrošanās ringā starp mūziķi Andri Kiviču un viltus ziņu “tēvu” Niku Endziņu.

Kā jau ziņots, sākotnēji abu vīriešu izskaidrošanās vairāk noritēja internetā, kur Niks Endziņš savā sociālajā kontā Facebook.com visai agresīvā veidā aicināja uz cīņu Kiviču, piedraudot, ka “to blondo Lieni es savākšu sev”. Pēc tam Andris izaicinājumam atsaucās un nu visa Latvija var gaidīt cīņu jau šo sestdien.

Video, kurā Niks Endziņš aicina Kiviču uz cīņu:

Tikmēr Latvijas profesionālā boksa talants Mairis Briedis žurnālam “Privātā Dzīve” izteicis savas bažas par gaidāmo cīņu, norādot to, ka pirmkārt, no īstas cīņas tajā, visticamāk, nebūs redzams nekas, jo tas, ka tu māki braukt ar ķerru pa dārzu vēl nenozīmējot to, ka tu vari braukt auto sacīkstēs. Kā arī nobažījies ir par to, ka ļoti apšauba, ka cīņas organizatori ir cīņai sagatavojušies pienācīgi, piemēram, vai abu dalībniekus veselības stāvoklis ir rūpīgi pārbaudīts, piemēram, vai veikta galvas magnētiskās rezonanses izmeklēšana, lai pārliecinātos, vai vispār kādam no viņiem drīkst sist pa galvu. Mairis Briedis žurnālam teicis: “Nedod Dievs, kāds dabūs pa galvu un kļūs par invalīdu!”

Bokserim arī jautāts, kādas izredzes, viņaprāt, ir abiem dalībniekiem cīņā, uz ko Mairis atbildējis izvairīgi, norādot vien to, ka Kivičam, iespējams, ir saglabājusies kāda sportiskā forma no senākiem laikiem, bet par Endziņa spējām viss esot skaidrs pēc iziešanas ringā ar Kristapu Zuti.

Kokteilis.lv jau rakstīja, ka februāra nogalē savus spēkus un izturību pārbaudīt ringā devās Endziņš un viņa pretinieks bija Latvijā pazīstamas boksa entuziasts Kristaps Zutis. Rezultāts, protams, nebija pārsteidzošs – Zutis viltus ziņu “tēvu” ringā pamatīgi pārmācīja, kā vēlāk pats skaidroja – arī par viltus ziņām, kuras Endziņš izplatīja ilgu laiku Latvijā.

Video, kā Kristaps Zutis ringā tikās ar Endziņu:

LA.lv