Kokteilis
Apbrīno

Mairis Briedis par gaidāmo Kiviča un Endziņa cīņu norūpējies: “Nedod Dievs, kāds vēl kļūs par invalīdu!”0


Mairis Briedis
Mairis Briedis
Foto: Sintija Zandersone/LETA

Vairākkārt jau ziņots, ka 9.martā Rīgā gaidāma izskaidrošanās ringā starp mūziķi Andri Kiviču un viltus ziņu “tēvu” Niku Endziņu.

Kā jau ziņots, sākotnēji abu vīriešu izskaidrošanās vairāk noritēja internetā, kur Niks Endziņš savā sociālajā kontā Facebook.com visai agresīvā veidā aicināja uz cīņu Kiviču, piedraudot, ka “to blondo Lieni es savākšu sev”. Pēc tam Andris izaicinājumam atsaucās un nu visa Latvija var gaidīt cīņu jau šo sestdien.

Video, kurā Niks Endziņš aicina Kiviču uz cīņu:

Tikmēr Latvijas profesionālā boksa talants Mairis Briedis žurnālam “Privātā Dzīve” izteicis savas bažas par gaidāmo cīņu, norādot to, ka pirmkārt, no īstas cīņas tajā, visticamāk, nebūs redzams nekas, jo tas, ka tu māki braukt ar ķerru pa dārzu vēl nenozīmējot to, ka tu vari braukt auto sacīkstēs. Kā arī nobažījies ir par to, ka ļoti apšauba, ka cīņas organizatori ir cīņai sagatavojušies pienācīgi, piemēram, vai abu dalībniekus veselības stāvoklis ir rūpīgi pārbaudīts, piemēram, vai veikta galvas magnētiskās rezonanses izmeklēšana, lai pārliecinātos, vai vispār kādam no viņiem drīkst sist pa galvu. Mairis Briedis žurnālam teicis: “Nedod Dievs, kāds dabūs pa galvu un kļūs par invalīdu!”

Bokserim arī jautāts, kādas izredzes, viņaprāt, ir abiem dalībniekiem cīņā, uz ko Mairis atbildējis izvairīgi, norādot vien to, ka Kivičam, iespējams, ir saglabājusies kāda sportiskā forma no senākiem laikiem, bet par Endziņa spējām viss esot skaidrs pēc iziešanas ringā ar Kristapu Zuti.

Kokteilis.lv jau rakstīja, ka februāra nogalē savus spēkus un izturību pārbaudīt ringā devās Endziņš un viņa pretinieks bija Latvijā pazīstamas boksa entuziasts Kristaps Zutis. Rezultāts, protams, nebija pārsteidzošs – Zutis viltus ziņu “tēvu” ringā pamatīgi pārmācīja, kā vēlāk pats skaidroja – arī par viltus ziņām, kuras Endziņš izplatīja ilgu laiku Latvijā.

Video, kā Kristaps Zutis ringā tikās ar Endziņu:

LA.lv
BM
Barba Meija
Kokteilis
Kāds ir tavs dzīves mērķis saskaņā ar zodiaka zīmi?
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Kristīne Virsnīte atklāj, ka jau 10 gadus nelieto alkoholu, bet cīnās ar cukura atkarību
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: Latvijā radīts zīmols debitē Londonas bērnu modes nedēļā
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ZE
Zane Eniņa
Latvijā
Pipara burgeri labdarībai. Roju Puķi piesaka “Latvijas lepnumam” 2
7 stundas
LE
LETA
Latvijā
“Dienas Biznesam” par slēptu politisko reklāmu draud 100 000 eiro sods
4 stundas
LE
LETA
Latvijā
Kāda filma stundā matemātikas skolotājam Rīgā maksā darbu 2
4 stundas
LE
LETA
Sports
Bukša uzaicināta piedalīties pasaules čempionātā vieglatlētikā
3 stundas
LE
LETA
Dabā
Uz Arktiku pētīt klimatu dodas “vēsturē lielākā polārā ekspedīcija”
3 stundas