Kokteilis
Dzīvo

Mags un ekstrasenss Aleksandrs Šeps skaidro, kāpēc apstājas pulksteņi0

Publicitātes foto

Nesen viens no šova „Ekstrasensu cīņas” uzvarētājiem mags un ekstrasenss Aleksandrs Šeps pastāstīja par senu pazīmi, kas saistīta ar pulksteņiem. Gandrīz ikviens no mums kaut reizi dzīvē ir saskāries ar to, ka pēkšņi apstājas pulkstenis. Bet vai jūs esat kaut reizi aizdomājušies, ko tas varētu nozīmēt?

Kā skaidro Aleksandrs Šeps, ja jūsu mājās ir apstājies pulkstenis, tad ir jāpievērš uzmanība laikam, ko tas atspoguļo. Saskaņā ar senu ticējumu tie cipari, uz kuriem norāda pulksteņa laikrāža bultiņas, var norādīt uz notikumiem, kas jūs sagaida tuvākā nākotnē.

Foto: Unsplash

Lai saprasu, kāpēc pulkstenis ir apstājies, var izmantot divus skaidrojumus. Pirmais no tiem sevī ietver enģeļu numeroloģiju, saskaņā ar kuru, jums jāatceras redzamais laiks, jo tieši tikos nākotnē Liktenis jums sagatavojis negaidītu notikumu pavērsienu. Saskaņā ar otru variantu, ko mēs aplūkosim, jūs varat izmantot senu notikušā tulkošanas metodi, kas norādīs jums konkrētus notikumus jūsu dzīvē, izejot no konkrētā laika posma.

Ja pulkstenis apstājies: ko tas nozīmē

• Ja pulkstenis apstājies starp 12 un 1, tas, pēc Aleksandra Šepsa vārdiem, var nozīmēt to, ka nākotnē visas jūsu lietas sekmēsies.
• Ja pulksteņrādītāja bultiņas sastingušas starp 1 un 2, tad, saskaņā ar senu ticējumu, jums jāsaglabā modrība kontaktējoties ar mazpazīstamiem cilvēkiem. Ir liela iespējamība, ka tuvākajā laikā kāds vēlēsies jūs izmanot savtīgās interesēs.
• Ja pulkstenis apstājies starp cipariem 3 un 4, jums jābūt piesardzīgiem savos spriedumos par apkārtējiem. Jebkurā situācijā pirms pieņemat lēmumu, mēģiniet visu rūpīgi apdomāt.
• Ja rokas pulkstenis apstājies laikā starp 4 un 5, jums vajadzētu izrādīt vairāk labestības un sapratnes pret saviem nelabvēļiem vai cilvēkiem, kas jums nav tīkami. Iespējams, jūs velti domājat par kādu sliktu.
• Ja pulksteņa bultiņas sastingušas starp 5 un 6, tad šajā gadījumā Aleksandrs Šeps saka, ka vistuvākajā nākotnē piepildīsies jūsu visslēptākās vēlmes un jūs būsiet laimīgi.
• Pulkstenis apstājies starp 6 un 7? Jūs gaida patīkama ziņa no tuva cilvēka.
• Ja pulkstenis norāda laiku starp 7 un 8, tad visas jūsu nebūšanas tuvākajā laikā beigsies un jūsu dzīvē iestāsies baltā līnija.
• Apstājušās bultiņas norāda laiku starp 8 un 9? Saskaņa ar senu ticējumu, kāds jūs ļoti stipri mīl un tuvākajā laikā atklās jums savas jūtas.
• Laiks no 9 līdz 10 norāda to, ka jūsu gaidas un plāni neattaisnosies. Neriskējiet velti.
No 10 līdz 11 – jūs saņemsiet sliktas ziņas.
No 11 līdz 12 – jums būtu vairāk uzmanības jāpievērš savam darbam. Iespējams, tieši pateicoties tam, jūsu dzīve drīzumā nokārtosies.

Foto: Unsplash

Kādēļ apstājas pulkstenis: vēl daži skaidrojumi

Aleksandrs Šeps skaidro, ka viens no iemesliem, kādēļ apstājas rokas pulkstenis var būt arī spēcīga svešas enerģijas iedarbība uz cilvēku. Lielākoties rokas pulksteņi apstājas, pazūd vai tiek sasisti, kad kāds mēģina cilvēku noskaust vai uzlikt viņam lāstu.

Pastāv arī cits viedoklis, saskaņā ar šo pazīmi, ja pulkstenis ir apstājies, tas var vēstīt par kāda jūsu radinieka vai drauga nāvi. Aleksandrs Šeps to skaidro ar faktu, ka brīdī, kad cilvēks nomirst, viņa dvēsele enerģijas veidā var ietekmēt mehānismu darbību un novest līdz tam, ka tas apstājas.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TOP 8 modernākās lietas, kam šoruden jābūt tavā skapī
6 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Magone raud, bet viņas mamma atklāj šausmīgus faktus par attiecībām ar meitu un mājokļa jautājumu
7 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Aminata: “Mani iedvesmoja mamma, vecmāmiņa, tantes – šie stāsti ir iedvesmojoši!”
7 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

AD
Artis Drēziņš
Latvijā
Atņēma bērniem tēvu, sievai – mīlošu vīru. Darbavietā nejauši nošauj kolēģi
1 stunda
LE
LETA
Ekonomika
FKTK piemērojusi “PrivatBank” viena miljona eiro sodu
1 stunda
LE
LETA
Dabā
Ceturtdien naktī līdz pat -1 grādam
4 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO: “BMW” markas auto iekļūst smagā avārijā
5 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
VIDEO: Ministrs Pūce tiekas ar Kārsavas iedzīvotājiem
Tiešraide 3 stundas