Kokteilis
Dzīvo

Maģiskās eņģeļu stundas no 7. līdz 14. jūnijam: kādas vēlmes piepildīsies?0

Foto: Unsplash

Lūgšanas, ko tu lūdz savam Sargeņģelim var izteikt jebkurā mirklī, taču ezotēriķi uzskata, ka katru dienu ir tikai dažas maģiskās eņģeļu stundas, kurās lūgšanas sasniedz dzirdīgas ausis.

Lūgt pēc palīdzības tu vari saviem vārdiem, jo pats galvenais šajā ir būt patiesam un neizlikties- ja tev ir patiešām nepieciešama Visuma palīdzība, nekautrējies to palūgt.

Lūk, maģiskās eņģeļu stundas no 7. līdz 14.jūnijam:

Piektdiena, 7.jūnijs: laikā no plkst. 8:35 līdz 9:25 eņģelis uzklausīs tavas lūgšanas par ģimeni – par strīdu izbeigšanu starp tuviem cilvēkiem.

Sestdiena, 8.jūnijs: lielisks laiks, lai aprunātos ar savu Sargeņģeli! Laikā no plkst. 9:15 līdz 9:55 viņam var palūgt pieskatīt tavus mīļos – lai viņus nekas neapdraudētu.

Svētdiena, 9.jūnijs: laikā no plkst. 11:32 līdz 12:15 jāpalūdz eņģelim, lai viņš palīdz tev tikt galā ar pienākumiem, it īpaši, ja tev ir ļoti daudz darāmo darbu.

Pirmdiena, 10.jūnijs: laikā no plkst. 7:14 līdz 7:48 eņģelis izdzirdēs tavus lūgumus par palīdzību darba jautājumos. Patiesa lūgšana palīdzēs tev izvairīties no nepatīkamām situācijām darbā un pasargās no nepatīkamām pārmaiņām.

Otrdiena, 11.jūnijs: laikā no plkst. 10:15 līdz 10:55 palūdz eņģelim palīdzību eksāmenu jautājumos – īpaši tas attiecas uz tiem, kas kārto iestājeksāmenus.

Trešdiena, 12.jūnijs: no plkst. 10:45 līdz 11:32 vari palūgt veiksmi darījumos. Eņģelis palīdzēs tev atrisināt strīdīgus jautājumus, kā arī izvairīties no riska.

Ceturtdiena, 13.jūnijs: šajā dienā, laikā no plkst. 8:15 līdz 8:37 lūdz eņģelim par spēju izvairīties no dažādām nepatikšanām tuvāko dienu laikā.

Piektdiena, 14.jūnijs: no plkst. 9:05 līdz 9:45 lūdz eņģelim palīdzību naudas jautājumos. Patiesas lūgšanas palīdzēs tev tikt galā ar finansiālām grūtībām.

LA.lv