Kokteilis
Dzīvo

Maģiskās eņģeļu stundas no 20. līdz 27. septembrim: kādas vēlmes piepildīsies?0

Foto: Pexels

Lūgšanas, ko tu lūdz savam Sargeņģelim var izteikt jebkurā mirklī, taču ezotēriķi uzskata, ka katru dienu ir tikai dažas maģiskās eņģeļu stundas, kurās lūgšanas sasniedz dzirdīgas ausis.

Lūgt pēc palīdzības tu vari saviem vārdiem, jo pats galvenais šajā ir būt patiesam un neizlikties- ja tev ir patiešām nepieciešama Visuma palīdzība, nekautrējies to palūgt.

Lūk, maģiskās eņģeļu stundas no 20. līdz 27. septembrim:

Piektdiena, 20.septembris: šajā dienā no plkst. 14:15 līdz 14:55 eņģelim vari lūgt pēc iedvesmas, lai viņš tev dāvā jaunas idejas, ko pielietot darbā un savā dzīvē.

Sestdiena, 21.septembris: šī diena ir paredzēta lūgšanām par ļoti svarīgām dzīves tēmām. Lūgums pēc palīdzības, kas izskanēs laikā no plkst. 09:25 līdz 10:15 noteikti sasniegs tava eņģeļa ausis un palīdzēs tev piepildīt dzīvē visus tos plānus, kam esi veltījis daudz spēka un laika.

Svētdiena, 22.septembris: saglabāt labu noskaņojumu un nebēdāties par niekiem – reizēm ikdienā tas liekas neiespējami. Tomēr tu to varēsi, ja palūgsi eņģelim laikā no 11:35 līdz 12:22.

Pirmdiena, 23.septembris: uzrunā eņģeli laikā no plkst. 21:12 līdz 21:55 – tas palīdzēs pasargāt māju no zagļiem un citiem cilvēkiem, kam attiecībā pret tevi un tavu ģimeni ir ļauni nodomi.

Otrdiena, 24.septembris: laikā no plkst. 07:45 līdz 08:35 tu vari palūgt eņģelim dot sev tuviem un mīļiem cilvēkiem veiksmi.

Trešdiena, 25.septembris: tikt galā ar grūtībām, izturēt pārbaudes un eksāmenus tev palīdzēs tavs eņģelis, ja viņam to palūgsi no plkst. 07:10 līdz 07:50.

Saistītie raksti

Ceturtdiena, 26.septembris: šajā dienā eņģelis palīdzēs izvairīties no nepatikšanām un problēmām. Palūdz viņam to agrā rīta stundā – no plkst. -06:25 līdz 07:15.

Piektdiena, 27.septembris: ja tu vēlies, lai tavā dzīvē valdītu materiālā labklājība un tu tiktu galā ar naudas grūtībām, kas tevi, iespējams, ir piemeklējušas, uzrunā eņģeli laikā no plkst. 08:11 līdz 08:55.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: lieliskā atmosfērā aizvadīts pirmais festivāla “BILDES 2019” koncerts
15 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
5 vienkārši veidi, kā padarīt mājīgu jauno dzīvesvietu
15 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: iecienītais stilists Aleksandrs Pavlovs nosauc TOP 9 aktuālākās rudens sezonas apavu modes tendences
15 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

OZ
Olafs Zvejnieks
Ekonomika
Klupdami krizdami uz “Expo 2020”. Latvijas dalība izstādē Dubaijā vēl nav izgāzusies
2 stundas
LL
LETA, LA.lv
Ekonomika
Daugavpilī pie “Swedbank” bankomātiem izveidojušās rindas. Kā situāciju komentē banka? 1
3 stundas
LE
LETA/LA.LV
Ekonomika
Baumu anatomija – vai ir jēga nakšņot pie bankomāta?
2 stundas
LE
LETA
Ekonomika
Labklājības ministre atklāj, cik milzīga ir lielākā pensija Latvijā 4
8 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO. Aizturētie tīšām izraisa ugunsgrēku Jūrmalas policijas izolatorā
4 stundas