Kokteilis
Dzīvo

Maģiskās eņģeļu stundas no 14. līdz 21. jūnijam: kādas vēlmes piepildīsies?0

Foto: Unsplash

Lūgšanas, ko tu lūdz savam Sargeņģelim var izteikt jebkurā mirklī, taču ezotēriķi uzskata, ka katru dienu ir tikai dažas maģiskās eņģeļu stundas, kurās lūgšanas sasniedz dzirdīgas ausis.

Lūgt pēc palīdzības tu vari saviem vārdiem, jo pats galvenais šajā ir būt patiesam un neizlikties- ja tev ir patiešām nepieciešama Visuma palīdzība, nekautrējies to palūgt.

Lūk, maģiskās eņģeļu stundas no 14. līdz 21.jūnijam:

Piektdiena, 14.jūnijs: no plkst. 9:05 līdz 9:45 lūdz eņģelim palīdzību naudas jautājumos. Patiesas lūgšanas palīdzēs tev tikt galā ar finansiālām grūtībām.

Sestdiena, 15.jūnijs: no plkst. 13:15 līdz 13:47 palūdz eņģelim aizsardzību saviem bērniem – viņš noteikti pieskatīs viņus un nepieļaus nekādas nelaimes un bēdas.

Svētdiena, 16.jūnijs: no plkst. 15:25 līdz 16:15 lūdz par mīlestību. Tiem, kas vēl nav satikuši savu otro pusīti, noteikti jāļauj šīm lūgšanām izskanēt!

Pirmdiena, 17.jūnijs: no plkst. 8:19 līdz 8:57 lūgšanas palīdzēs tev uzveikt savas iekšējās bailes un atvadīties no pagātnes, kas traucē tev attīstīties un sasniegt jaunus mērķus.

Otrdiena, 18.jūnijs: no plkst. 9:24 līdz 10:00 lūdz eņģelim palīdzību darba jautājumos – vai nu tu vēlies ātrāk pabeigt kādu projektu vai nomainīt darbu, nav būtiski – viss, kas skar darba jautājumus, šodien tiks uzklausīts, ja vien tu palūgsi.

Trešdiena, 19.jūnijs: no plkst. 20:15 līdz 21:00 palūdz eņģelim atsvabināt tevi no nakts murgiem, kas tev neļauj atpūsties.

Ceturtdiena, 20.jūnijs: laikā no plkst. 14:15 līdz 14:44 eņģelim vari palūgt pārliecību par saviem spēkiem un spēju pieņemt pareizos lēmumus.

Piektdiena, 21.jūnijs: no plkst. 7:13 līdz 7:58 eņģelim vari palūgt atbrīvot tevi no aizdomām un “ļaunas acs”. Ja tev ir sajūta, ka kāds ir noskaudis tavu laimi, lūdzies un eņģelis tev palīdzēs!

LA.lv
AK
Aija Kaukule
Kokteilis
Dace un Enriko Pecolli piedāvā: izrādē atdzīvosies “Alises Brīnumzemē” varoņi
14 stundas
SS
Solvita Seikste
Kokteilis
Jaunie un pieredzes bagātie festivālā “Bildes”
15 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: unikāls tests – cik laba ir tava atmiņa?
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

RO
Regīna Olševska
Veselam
Cenrādī par veselības aprūpes pakalpojumiem viens, rēķinā – kaut kas cits 1
2 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Turcija un ASV vienojas par ugunspārtraukšanu Sīrijā
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Izskan jauni vārdi Latvijas Bankas prezidenta amatam
2 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Mājās nav pārnācis zēns: meklē 11 gadus veco Rinaldu 1
4 stundas
LA
LA.LV
Dabā
Latviju sasniegs jauna nokrišņu zona: sinoptiķu prognoze 7 dienām 1
7 stundas