Tā dēvētais “spoguļa” datums ir katrā mēnesī. Numerologi uzskata, ka šādās dienās, kad pār dienas gaitu valda konkrēts cipars, valda arī tā īpašā enerģētika. Saskaņā ar ekspertu viedokli, šodien ir lieliska diena, lai pievilinātu savai dzīvei veiksmi.

Skaitļa 5 raksturojums

Numeroloģijā skaitlis 5 raksturo pašpietiekamību un spēju sasniegt savus mērķus. Visvairāk veiksies cilvēkiem ar stipru raksturu, līderiem un tiem, kas nekad nav gatavi apstāties pie sasniegtā.
Numerologi uzsver, ka šodien durvis uz veiksmi vērsies harizmātiskiem un apburošiem cilvēkiem. Savukārt, ja tu neesi apveltīts ne ar harizmu, ne humora sajūtu, tad tev šodien jācenšas būt labvēlīgam un taisnīgam. Arī šīs īpašības saistīs šīs dienas veiksmi.

Kā pievilināt veiksmi?

Lai veiksme, kas ciparam 5 ir raksturīga tevi nepamestu ilgāku laiku, tev tā ir “jāpielūdz”. Šodien ir tā diena, kad tev jācenšas dzīvot saskaņā ar dabu un sevi pašu.

  • Jādodas pastaigās svaigā gaisā;
  • Jātiekas ar patīkamiem cilvēkiem – draugiem un ģimenes locekļiem, vari doties arī uz romantisku tikšanos;
  • Neaizmirsti par tiem tuviniekiem, kas ir jau citā pasaulē – aiznes ziedus uz kapiem;
  • Nekādā gadījumā neiesaisties konfliktos un nestrīdies! Veiksme to “atcerēsies” ilgi un tavai dzīvei garām dosies lielā attālumā!

Veiksme pie tevis atnāks pati, ja tu spēsi izpildīt visu augstāk minēto. Kad pasaulē valda skaitlis 5 (un šodien tas ir dubultā), veiksme visu laiku atrodas tev blakus.