Kokteilis
Apbrīno

Madara Kiviča atkal notic mīlestībai: viņa pastāsta par attiecībām ar Miku Ozoliņu0

Foto no Madaras Kivičas privātā arhīva.

Madara Kiviča, kurai vēl aizvien ir vīra Andra Kiviča uzvārds, vairs neslēpj savas attiecības ar mīļoto vīrieti – Miku Ozoliņu, un to atklāti paudusi arī sociālajos tīklos.

Sarunā ar portālu kokteilis.lv Madara stāsta, ka ar Miku sākumā satikušies kā draugi, taču pēc kāda laika atskārtuši, ka abu starpā ir radusies dzirkstelīte. “Abi esam tādi, kas ir nopietni ģimenes lietās un darbā, bet ar humoru attiecamies pret sevi, tādēļ sākumā savu postu publicējām gandrīz kā joku. Pēc tam sapratām, ka kaut kas tomēr ir mainījies… Es arī novērtēju, ka Miks uztur labus kontaktus ar savas meitiņas Aislijas mammu Kimu un no sirds rūpējas par meitu, kura ir manas meitas Keitijas vecumā,” – stāsta Madara.

Madara atklāj, ka sākotnēji bijis grūti izlemt, vai atklāt apkārtējiem par šīm attiecībām, tomēr viņa ir pārliecināta: “Pāri nevienam nedarām – abi strādājam, rūpējamies par bērniem. Turklāt gribētos, lai cilvēki biežāk viens otram saka abas lietas!”.

Jautāta, kādi ir viņu abu nākotnes plāni, Madara atbild, ka šobrīd Miks plāno “kursēt” starp valstīm, jo viņam šobrīd darbs ir ASV, taču vasarā viņš būs Latvijā kopā ar meitiņu Aisliju un viņi plāno kopā pavadīt Latvijas skaistāko gadalaiku. “Bet man aizvien ir plānā sākt studijas fizioterapeitos un lai kurp es arī dzīvē dotos – vēlos nostabilizēties. Un vienu zinu pavisam noteikti, lai vai kur es būšu, manas meitas būs kopā ar mani!”.

Madara šobrīd audzina meitas Kimu (5 gadi) un Keitiju (6 gadi), kas dzimušas laulībā ar Andri Kiviču, bet Mikam Ozoliņam no iepriekšējām attiecībām ar amerikānieti Kimu ir meita Aislija (6 gadi).

LA.lv