Kokteilis
Dzīvo

Maciņu horoskops. Kāds naudas maks nesīs veiksmi katrai zodiaka zīmei?0

Publicitātes foto

Vai tu gribētu maciņu, kurā vienmēr turas nauda? Ja var ticēt naudas horoskopam, tas ir pilnībā iespējams, ja maku izvēlas atbilstīgi zodiaka zīmei. Kādam jābūt katras zīmes veiksmīgajam maciņam, lasi horoskopā!

Auniem vajadzētu izvēlēties dārgus ādas naudas makus. Tāds aksesuārs pasvītros statusu un kļūs par lielisku talismanu naudas piesaistīšanai. Veiksmīgākās krāsas: sarkanā, zelta, aveņkrāsa.

Vēršiem piestāvēs neuzkrītošs, bet gaumīgs maciņš. Vēlams – bez zīmējumiem un uzrakstiem. Naudu pievilinās maks zaļā un dzeltenā krāsā.

Dvīņiem naudas horoskops iesaka iegādāties veselus divus maciņus. Tas palīdzēs stabilizēt finansiālo situāciju. Krāsu izvēlies gaiši zilu, pelēku vai oranžu.

Vēzim veiksmi naudas lietās nesīs maks ar daudziem iedalījumiem un kabatiņām. Labākā krāsa ir violeta, sudrabota vai salātzaļa.

Lauvas maciņam jābūt greznam. Vēlami spīgulīši, akmentiņi, uzraksti, zīmējumi un citi dekori. Veiksmi naudas lietās nesīs maciņš melnā, sārtā, purpura krāsā.

Jaunavas maciņam, pirmkārt, jābūt ērtam un praktiskam. Naudas horoskops iesaka to izvēlēties baltā, zaļā vai maigi zilā krāsā.

Svariem jāizvēlas stilīgs un oriģināls maciņš gaiši zilā vai smaragda krāsā.

Skorpionam veiksme naudas lietās saistīta tikai un vienīgi ar kvalitatīvu un dārgu naudas maku. Ieteicamās krāsas – sarkana, dzeltena, oranža, zelta.

Strēlniekam jāizvēlas liels un spilgts maks, kas darbosies kā bāka naudas piesaistei. Veiksmīgās krāsas – zila, zaļa un violeta.

Mežāzim vislabāk piestāvēs klasisks naudas maks. Ieteicamās krāsas – melna, zila, brūna.

Ūdensvīram veiksmi un bagātību nesīs ar rokām izgatavots maks, kuru darinājis kāds tuvinieks vai paziņa. Veiksmīgākās krāsas – smaragda, zilā, ultramarīna krāsa.

Zivīm finansiāla veiksme saistīta ar vintāžas maciņu. Krāsas – zila, tēraudkrāsa, sudrabaini toņi, balta un jūraszila krāsa.

LA.lv