Kokteilis
Dzīvo

Lūk, kāpēc neviens ar jums nevēlas satikties, saskaņā ar jūsu zodiaka zīmi0

Foto: Unsplash

Lūk, spilgtākie iemesli, kāpēc jums joprojām nav izveidojušās romantiskas un ilgstošas attiecības!

Auns

Neviens ar jums negrib satikties, jo jūs esat ļoti spontāns cilvēks, un tas daudzus biedē. Viņi dažreiz nezina, ko no jums gaidīt, un tas ir satriecoši, kad viņi pirmo reizi ar jums satiekas, bet kad vēlas ar jums nodibināt nopietnas attiecības, viņi vēlas, lai jūs būtu uzticams.

Vērsis

Neviens nevēlas ar jums satikties, jo bieži vien jūsu dzīvi regulē tikai viens nosacījums – nauda. Jums patīk viss, kas ir skaists un dārgs. Jūs vēlaties, lai jūsu mājoklī būtu labas mēbeles, kas maksā vairāk, nekā jūs patiesībā varat atļauties. Jūs baudat krāšņas lietas un smalkus pasākumus un tas liek cilvēkiem domāt, ka jūs esat pārlieku liels materiālists, lai ar jums veidotu nopietnas attiecības.

Dvīņi

Neviens ar jums nevēlas satikties, jo jūs esat pārāk mainīgi. No sākuma jūs esat laimīgi, pēc tam bēdīgi, negaidīti jau skumji, bet vēl pēc brīža kautrīgi, bet vēl pēc kāda laika – vienkārši aizejat! Jūs esat neizlēmīgs un daudzi pat nenojauš, kāds cilvēks jūs būsiet rīt. Jūsu kāpumi un kritumi biedē cilvēkus, kas vēlētos būt ar jums kopā.

Vēzis

Neviens nevēlas ar jums satikties, jo jūs esat ļoti noslēpumains un noslēgts cilvēks. Tikšanās ar jauniem cilvēkiem jums ne īpaši patīk, jo jūs pārlieku labi jūtaties savā kompānijā un pat vienatnē. Reizēm šķiet, ka jums nemaz nevajag citus cilvēkus blakus, ar ko sarunāties, jo tikpat labi jūs laiku varat kliedēt kopā ar kādu mājdzīvnieku. Bet dziļi dvēselē esat labsirdīgs un līdzcietīgs cilvēks.

Lauva

Ar jums nevēlas satikties, jo jūs vienmēr vēlaties būt uzmanības centrā. Jūsu potenciālais partneris nevēlas visu laiku dzīvot jūsu ēnā. Viņš nevēlas būt jūsu aksesuārs. Viņš vēlas būt jūsu partneris. Un tad, kad jūs esat uzmanību centrējis tikai pats uz sevi, jūsu partneris jūtas tā, it kā viņš ir zem skatuves, bet jūs – uz. Arī viņš laiku pa laikam vēlas būt uzmanības centrā.

Jaunava

Neviens ar jums nevēlas satikties, jo jūs pārāk daudz domājat. Jūs pārlieku daudz uzmanības veltāt sarunām, pat pārāk daudz domājat par ēdienu, ko pasūtat vakariņās. Jūs esat uzmanīgs un pozitīvs cilvēks, bet dažreiz uzvedaties dīvaini. Jums nevajag tik daudz domāt, vienkārši esiet jūs pats!

Svari

Ar jums nevēlas satikties, jo ar jums satiekas pārāk daudzi. Kad jūs esat vientuļš, jūs sākat satikties ar pirmo cilvēku, kurš jums to piedāvā. Jo jums nepatīk būt vienam. Bet cilvēki no malas domā, ka viņiem nav iespēju ar jums nodibināt nopietnas attiecības.

Skorpions

Neviens ar jums nevēlas satikties, jo jums ir problēmas ar uzticēšanos. Jūs esat pārāk greizsirdīgs. Jūs nekad neesat kādam darījis pāri, bet baidāties, ka jūsu partneris jūs sāpinās, tieši tāpēc viņam līdz galam nespējat uzticēties. Partneris nevēlas nemitīgi jums pierādīt, ka ir jums uzticīgs, uzticams un mīl jūs. Viņš vienkārši vēlas, lai jūs viņam ticētu.

Strēlnieks

Ar jums nevēlas satikties, jo jūs esat dīvains. Jums ir pārāk dīvaini uzskati – jūs dodaties turp, kurp pūš vējš. Ne visiem patīk tāda nenoteiktība attiecībās. Cilvēki vēlas, lai kāds būtu blakus ar lielāku uzticamības procentu. Jūsu nenoteiktība un nepastāvība cilvēkiem nepatīk.

Mežāzis

Neviens ar jums nevēlas satikties, jo jūsu standarti ir pārāk augsti, gluži vai nereāli. Visdrīzāk, jūs nekad nesatiksiet savu īsto cilvēku, kuram piemitīs visas tās īpašības, kas ir jūsu garajā “ideālais partneris” sarakstā. Neviens ar jums nesatiksies, jo jūs uzskatāt, ka varēsiet kādreiz satikt savu ideālo partneri.

Ūdensvīrs

Ar jums nevēlas satikties, jo jūs pārlieku dzīvojat pats savā pasaulē. Iespējams, jūs neesat kautrīgs vai nobijies, bet apkārtējiem šķiet, ka jums nevienu nevajag. Jūs mīlat lielāko daļu laika pavadīt vienatnē, taču tas nenozīmē, ka vienmēr vēlaties būt viens pats, tas nozīmē tikai to, ka jūs vēlaties, lai kāds jūs pamana!

Zivis

Jūs esat cilvēks, ko citi pieņem ar pietāti, kad ir runa par iepazīšanos, jo: jūs esat tik romantisks, ka citus tas biedē. Jūs esat pārāk māksliniecisks un liels sapņotājs. Jūsu romantiskā puse liek cilvēkiem domāt, ka attiecības ar jums nebūs ilgstošas, jo neviens nespēj “rozā briļļu” periodu un tik pārspīlēti saldu izturēšanos izturēt ilgāk par diviem mēnešiem.

LA.lv