Dvēseles radiniekiem ir absolūti unikālas savstarpējās attiecības. Viņus vieno dziļa garīga sapratne, emocionāla līdzība, iekšēja spēja pazīt pēc vibrācijām, jo viņiem piemīt savas, neatkārtojamas vibrācijas. Viņus sasaista Svētais gars, tāpēc viņiem nekad nezūd vēlme būt kopā. Viņi ir atkarīgi viens no otra – to, ko izjūt viens, bez acīmredzamiem iemesliem izjūt arī otrs.

Ja tu esi atpazinusi savu dvēseles radinieku, taču viņš par to pat nenojauš, tad par to nav jārunā, kamēr nepienāks īstais brīdis. Laulības, kas “noslēgtas debesīs”- tas ir “kosmiskās mīlestības” līmenis, bet šā līmeņa sasniegšanai vajag attīrīties, proti, ir “jāizsūdz grēki”.

Šāda mīlestība parasti tiek dota pēdējā iemiesošanās reizē, kad dvēseles radinieki ir pilnībā atstrādājuši negatīvo karmu. Mīlestība ir tāda, ka mīlnieki nespēj iedomāties dzīvi viens bez otra – “gulbju mīlestība”.

Dvēseles radiniekiem ir vēl viena īpatnība, tā ir savienība uz visu dzīvi pat tad, ja viņiem nav iespēju sazināties. Viņi vienalga viens otru jūt un domās viens ar otru runā.

Pēc likuma, saskaņā ar kuru “līdzīgs pievelk līdzīgu”, visa enerģija, kuru tu atbrīvo, pa apli pāriet pie tava dvēseles radinieka – vai nu traucējot, vai palīdzot viņam ceļā uz veselumu.

Kad tu sūti mīlestību vai cerības, šīs darbības padara cēlāku tavu dvēseles radinieku. Bet, ja tevi apgrūtina naids vai satraukums, tavs dvēseles radinieks arī sajutīs šo neharmonisko stāvokļu smagumu. Dažkārt, kad tu jūti neizskaidrojamu prieku vai depresiju – tas ir tavas otrās pusītes noskaņojums, kas fiksējas tavā apziņā.

Pašlaik jūs viens otram esat palīgi, aktivētāji, dvēseles, kas izstaro vienotu gaismu un enerģiju. Un jūs to spējat patlaban izjust un iepazīt viens otru.

Pastiep roku tam, kurš tev ir tuvs, kura enerģiju tu jūti kā pati savējo. Nebaidies kļūdīties. Jaunajās enerģijās, kurām tu pati esi ļāvusi ienākt savā sirdī, kļūdu nevar būt. Pastiep roku tam, kurš pieņem tevi tādu, kāda esi, ar kuru tev sakrīt viedokļi, uzskati, gaume, ar kuru tu sajūti savu veselumu un aizsargātību, kurš iet roku rokā ar tevi, uz kura pleca tu vienmēr vari atbalstīties, kam tu uztici savas domas un kurš nekad tevi neatstās un nenodos. Tu esi viņš, bet viņš – tā esi tu.

Jūsu apziņa ir vienota augstākā līmenī. Tā tu izzini visu, ko izjūt tava dvēsele – apzināti vai neapzināti.

Tās ir dvēseles ar vienādi jūtīgu tonalitāti vai vibrācijām

Tās nekādā veidā nav atkarīgas viena no otras. Tās nav ne vīriešu, ne sieviešu dzimuma. Bet tās ir attiecīgi noskaņotas viena pret otru kā radniecīgi gari.

Līdzko tu sāc dziļi apzināties pamatus veidojošo fundamentālo vienotību, tu sāc ceļojumu atpakaļ. Pamazām tu izjūti mazāku piesaisti ārējām lietām, piemēram, varai, slavai, naudai vai prestižam. Tu arvien vairāk saproti, ka būtība nav tajā, ka tu pārdzīvo, bet kā tu pārdzīvo. Tu pati radi savu laimi vai nelaimi ar apzinātības stāvokli. Tu izzini pati savas apziņas spēku.

Reiz, izejot cauri visiem dualitātes kāpumiem un kritumiem, iestāsies brīdis, kad tu satiksi savu radniecīgo dvēseli. Savas radnieciskās dvēseles enerģijā un apveidā tu iepazīsi savas būtības dziļāko daļu, savu būtību ārpus dualitātes. Pateicoties šai izziņai, tu sāksi labāk saprast pati sevi, sāksi apzināties, kas esi patiesībā.

Avots: “tayni-mirozdaniya.ru”