Kokteilis
Stilo

Ļoti pikanti: intīmais pīrsings – viss, kas sievietei par to jāzina0

Foto: Pixabay

Tradicionāli par pīrsinga klasiskajām vietām tiek uzskatītas ausu ļipiņas, retāk deguns un naba. Tomēr ne mazāk pieprasīts ir arī tā saucamais intīmais pīrsings, tomēr mēģināsim noskaidrot, kā tas ietekmē jūsu veselību un seksualitāti.

Krūšu gali

Sāksim ar “visnekaitīgāko” – krūšu galu pīrsingu. Šī ķermeņa daļa ir klasiska, ja runa ir par intīmo pīrsingu. Mazs auskars krūts galā izslatās seksuāli, bet, pirms to izlemt darīt, padomāsim, kādas sekas tas var atstāt. Pirmkārt, infekciju risks ir daudzkārt lielāks kā, piemēram, caurdurot ausis, taču ja brūce pareizi tiek apstrādāta, no tā iespējams izvairīties.
Otrkārt, lai gan daudzi to dara juteklības palielināšanai, patiesībā viss var “nostrādāt” pretēji. Galvenais izdurt to pareizi un neaizskart nervus. Treškārt, ja šis pīrsings jums apniks, būs nepieciešama kosmētiskā operācija, jo pats no sevis tas aizaugt nevar.
Bet ir arī laba ziņa māmiņām: pīrsings krūts galā nekādā veidā neietekmē krūts barošanu! Vienīgais, kas ir jāizdara – pirms bērniņa maltītes jāizņem auskars.

Klitors

Šķiet, ekstravagantākā vieta caurduršanai. Klitora pīrsings tiek realizēts reti, jo tas ir riskanti un dažkārt arī ļoti sāpīgi. Lielākoties caurdurta tiek ādas daļas, ko sauc par “lietussardziņu”, kas atrodas virspusē. Rezultātā tu iegūsi milzum daudz sajūtu seksa laikā, jo auskars, kas atrodas ādas daļā virs klitora, intīmās tuvības laikā liks tavām sajūtām būt daudzkārt intensīvākām un ilgstošākām.

Kaunuma lūpas

Vai tu zināji, ka senajā Indijā un Persijā, kā arī Āfrikā jaunām meitenēm tika caurdurtas mazās kaunuma lūpas un savienotas ar gredzenu? Šī tradīcija bija nevainības simbols. Mūsdienās tāds pīrsings tiek veikts estētiska skaistuma dēļ, kā arī, lai uzlabotu seksuālās izjūtas. Tomēr ir jābūt ļoti uzmanīgai: šis pīrsinga veids ārkārtīgi ilgi dzīst (līdz pat vairākiem mēnešiem), kā arī visu šo laiku būs jāatsakās no intīmās tuvības.
Savukārt, ja tiek caurdurtas lielās kaunuma lūpas, ļoti unikālas sajūtas seksā nevajadzētu gaidīt, drīzāk tas ir paredzēts estētiskam skaistumam, bet mazo lūpu pīrsings rūpējas par sievietes seksuālo labsajūtu.

Nobeigumā jāpiebilst, ka pavisam ne visiem partneriem tas patiks, tāpēc pirms jūs izlemjat par labu pīrsingam, vajadzētu rūpīgi apsvērt, vai tiešām vēlaties to darīt.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: kura dvēseles puse tevī ir dominējošā – gaišā vai tumšā?
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO, VIDEO. Megana Mārkla draudzenes kāzās kārtējo reizi rupji pārkāpusi karaliskās ģimenes etiķeti
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Latviešu fotogrāfs – starp TOP 100 labākajiem kāzu fotogrāfiem pasaulē: “Tev ir jāsajūt, ka tūlīt kaut kas notiks!”
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

GS
Gundega Skagale
Dabā
Visbiežāk cilvēki kļūdās, šķirojot dažādos plastmasas atkritumus
31 minūtes
LE
LETA
Dabā
Dienas vidū gaisa temperatūra valstī no +6 līdz +19 grādiem
5 stundas
LE
LETA
Ekonomika
Apsvērs iespēju 2 eiro piemiņas monētām noteikt lielāku tirāžu
8 stundas
FG
Franks Gordons
Pasaulē
Franks Gordons: Ne katru konfliktu var iesaldēt
7 stundas
LE
LETA
Latvijā
Latvijā turpina pieaugt alkohola patēriņš uz vienu iedzīvotāju
7 stundas