Cik cilvēku, tik viedokļu un katram ir savas vēlmes un vajadzības arī intīmajās attiecībās.  Ir vairāk kā skaidrs, ka ikvienam ir savas vēlmes, vajadzības un seksuālās fantāzijas. Diemžēl, ne vienmēr tiek dota iespēja šīs fantāzijas realizēt.

Uzsākot attiecības, ne vienmēr partneri ir spējīgi uzreiz atklāt savas kvēlākās fantāzijas, ko vēlas realizēt guļamistabā. Savukārt, esot jau ilgstošās attiecībās, kurās ir aktīva un veselīga intīmā dzīve, iespējams konstatēt, ka seksa kvalitāte pamazām pasliktinās. Lai no tā izvairītos, jums jāspēj uzticēties viens otram, būt atklātiem un runāt par savām vēlmēm un vajadzībām. Tāpēc, tev noteikti būs interesanti noskaidrot, kas vīriešiem jādara guļamistabā, lai intīmajām attiecībām piešķirtu jaunu dzirksti.

1. Runā ar viņu neķītri

Foto: Shutterstock

Pastāv uzskats, ka tieši vīriešiem ir viskarstākās fantāzijas un seksuālā iztēle. Patiesībā lielākā daļa sieviešu apstiprina, ka viņas vēlas, lai viņu partneri ar viņām guļamistabā runātu neķītri. Psihologi apstiprina, ka tas saistīts ar hormoniem, kas izdalās seksa laikā. Tie stimulē smadzenes un mudina izjust arvien jaunu seksuālo pieredzi, sasniedzot augstākās baudas virsotnes. Turklāt, guļamistaba ir vienīgā vieta, kur jūs varat runāt pilnīgi atklāti, paust savas vēlmes un vajadzības, un realizēt tās aiz slēgtām durvīm, piedzīvojot īstenu kaisli.

2. Aizved viņu uz striptīza klubu

Tas var šķist pārsteidzoši, bet 70% sieviešu vēlētos izjust striptīza klubu pieredzi pirms kaislīgiem gultas priekiem ar partneri. To iespējams skaidrot ar atmosfēru šajos klubos, ko pavada īpaša seksuālā enerģija.

3. Izmanto intīmās rotaļlietas

Foto: Fotolia/Domforstock

60% sieviešu ir atzinušas, ka vēlas, lai viņu guļamistabā būtu intīmās rotaļlietas. Turklāt, viņas vēlas, lai tās regulāri tiktu izmantotas seksa laikā. Intīmo rotaļlietu izmantošana seksa laikā veicina jaunu, daudz dinamiskāku un kaislīgāku sajūtu gūšanu, kas abiem partneriem sniedz fantastisku intīmo pieredzi.

4. Izmanto acu aizsegus un roku dzelžus

Foto – Fotolia/tverdohlib

Neatkarīgi no tā, vīriešiem tas patīk vai nē, bet 80% sieviešu ir atzinušas, ka viņām patīk, ja vīrietis uzņemas kontroli seksa laikā. Sievietēm patīk baudīt intīmos mirkļus kopā ar partneri, kurš zina, ko dara un spēj sniegt baudu ne vien sev, bet arī partnerei. Jāatzīst, ka tieši acu aizsegu un roku dzelžu izmantošana intīmo brīžu laikā var sniegt nepieredzētas sajūtas, kā sievietei tā vīrietim vairāku iemeslu dēļ. Galvenokārt tāpēc, ka sieviete nespēj paredzēt jūsu darbības: skūpstus, pieskārienus un glāstus. Savukārt vīrietis var izbaudīt visu sievietes ķermeni pilnā krāšņumā.