Kokteilis
Mīli

Ļoti intīmi: 8 iemesli, kāpēc sieviete atsakās vīrieti apmierināt orāli0

Foto: Pexels

Orālais sekss ir brīnišķīgs, taču ir kāds svarīgs faktors – tam jābūt abpusēji vēlamam. Pēc būtības viens ir tas, kurš to “veic”, otrs – kas bauda. Lūk, daži argumenti, kāpēc sievietei var tas nepatikt vai viņa atsakās to dāvāt savam partnerim.

Pavisam godīgi. Bez “filtriem”!

1. Tu vienmēr gaidi, kad to izdarīs viņa

Ja tu nevēlies savai mīļotajai sievietei sagādāt patīkamus mirkļus, bet regulāri pieprasi to no viņas, vai tev tas ir pārsteigums, ja viņa reiz atteiksies to darīt? Īsts vīrietis vienmēr to izdarīs pirmais un tikai tad sagaidīs no viņas “paldies”. Turklāt, esi drošs, “uzkarsēta” sieviete to darīs pavisam citādāk!

2. Viņai nāk miegs

Pavisam triviāls, bet reāls iemesls – nelūdz viņai to darīt, ja zini, ka viņa ir gulējusi maz stundas, ir ilgi strādājusi vai slikti jūtās. Orālais sekss no viņas prasa “darbu” un tam viņai ir nepieciešams spēks. Nenostādi viņu muļķīgā situācijā.

3. Viņa ir nogurusi

Arī šis ir iemesls. Nevis atruna. Ja tu prasi viņai vakariņas, izgludinātus kreklus, skaistu, sakoptu mājokli, bet vakarā vēl orālo seksu, tici, tas ir pēdējais, par ko viņa “sapņo”.

4. Viņai ir neērti šajā pozā

Iespējams, ka tev ir kāda iemīļota poza, kurā tu vēlies, lai viņa tevi apmierina. Un tu apzinoties vai neapzinoties ikreiz nostādi viņu šajā pozā. Vai esi iedomājies, ka viņai tas ir neērti? Zini, sarunas ir laimīgu attiecību pamatā.

Foto: pixabay

5. Viņa ir sagatavojusies nakstsmieram

Viņa ir tikko iznākusi no vannas istabas, iztīrījusi zobus un izskalojusi muti ar mutes skalojamo līdzekli, un ir gatava doties gulēt. Kur tu biji pirms 5 minūtēm?

6. Patiesībā jums abiem patīk “abpusējs” sekss

Būsi dzirdējis faktu, ka ļoti daudzas sievietes patiesībā ienīst pozu “69”? Jā, tā patiešām ir. Tāpēc necenties viņu “pierunāt” uz orālo seksu šādā pozā, cerot, ka tad viņai tas patiks labāk. Droši, ka nē. Taču, ja tev patīk arī klasiskais sekss, kas viņu dara vai traku, piekāpies un baudu iegūsiet jūs abi.

Foto: Pixabay

7. Viņai tam ir nepieciešams īpašs noskaņojums

Pamēģini viņu “iekārdināt” – noskatieties kopā kādu erotisko filmu vai kaut ko “smagāku”…. Sieviete bauda ar acīm un sajūtām. Ļauj viņai uzburt šo ainu apziņā. Ļauj viņai to iztēloties! Sagatavo viņu tam!

8. Iespējams, viņu uztrauc tava… higiēna!

Vīrieši, jūs esat tik dažādi! Kamēr viens iet dušā no rīta un vakarā, cits uzskata, ka pietiek ar nomazgāšanos … pāris reižu nedēļā. Un tomēr… Ja tu vēlies, lai viņa sagādātu tev galvu reibinošu baudu, pirmais, par ko tev ir jāparūpējas – par savu higiēnu. Pat tad, ja tev nešķiet, ka tu esi “netīrs”, cilvēka ķermenis izdala sviedrus katru mirkli…

LA.lv