Kokteilis
Mīli

Desmit ļoti iekārojamu vīriešu īpašības1

Foto – Shutterstock.com

Daudzi vīrieši ir ēnas savai bijušajai būtībai, kura ir izčākstējusi ilgu laiku atpakaļ. Viņu dzīvē bija laiks, kad viņi bija kaislīgi un ļāvās piedzīvojumiem. Bija laiks, kad viņi vēlējās iekarot pasauli un parādīt ikvienam, ka viņiem ir tas, kas viņus padara par īstiem vīriešiem. Diemžēl šis laiks ir sen beidzies. Ceļā kaut kas notika. Dzīve tā izvērtās.

Viņi nesasniedza savus mērķus ar pirmo mēģinājumu un tad atteicās no saviem sapņiem un vairs nemēģināja atkal. Tādēļ viņi secināja, ka viņu sapnis dzīvot neparastu dzīvi bijis nekas cits kā neīstenojama ilūzija. Šie ir tie paši vīrieši, kas sūdzas, ka neviena sieviete par viņiem neinteresējas.

Tomēr pasaulē ir čaļi, kas neatsakās no saviem sapņiem un kuri turpina sevi pilnveidot un izaicināt ik dienu, par spīti tam, cik bieži viņi krīt un ceļas atkal augšup. Tie ir ļoti iekārojami vīrieši – viņi iegūst darbu, attiecības un dzīvi, kādu vēlas. Portāls “lifehack.org” apkopojos desmit šādu vīriešu rakstura iezīmes.

1. Viņi atklāj patieso “es”
Vīriešiem, kas ir ļoti iekārojami, nav jāslēpjas aiz maskas. Viņiem nav jāizliekas par kādu, kuri viņi nemaz nav. Viņi zina, ka cilvēki, ar kuriem viņi tiekas, vēlas uzzināt par viņu patieso būtību un nevis sastapties ar kādu viltus masku, kura uzlikta, lai noslēptu savu nedrošību.

Kamēr citi vīrieši mēģina pārliecināt sev pazīstamos cilvēkus, ka viņi ir perfekti un cer, ka neviens neredzēs viņu iekšējos konfliktus, iekārojams vīrietis pieņem savu ievainojamību un nebaidās to izrādīt. Īstiem vīriešiem piemīt drosme pieņemt savas vājās puses, kamēr puikas slēpjas aiz maskas.

2. Viņi izturas ar cieņu pret citiem cilvēkiem
Cieņa ir divvirzienu ceļš. Apkārtējie cilvēki pret jums attieksies ar tādu pašu cieņu, ko jūs izjūtat pret viņiem. Dzīve ir daudz vieglāka, kad jūs attiecaties pret cilvēkiem ar cieņu. Naida vietā jūs piesaistīsiet mīlestību un sliktu attiecību vietā jūsu iekšējā attieksme piesaistīs veselīgas attiecības.

Tomēr citi cilvēki nav vienīgie, pret kuriem jāattiecas ar cieņu. Īsteni iekārojams vīrietis pret sevi attiecas ar tādu pašu cieņu kā pret citiem cilvēkiem.

3. Viņiem patīk sievietes
Tas bija Zans Perrions, viens no mūsu laiku lielākajiem romantiķiem, kurš ir teicis, ka vīrietis, kuram patīk sievietes, un to pasludina pasaulei, tiek sieviešu mīlēts. Tas ir samērā šokējoši, cik daudzi vīrieši, kuri ir blogeri, par sievietēm raksta tā, it kā viņas būtu ienaidnieki. Problēma: vīrietis, kurš sievietes uztver kā ienaidnieku, nekad nebūs spējīgs savā dzīvē piesaistīt emocionāli veselīgu sievieti, turklāt tas novedīs pie vēl lielākas vilšanās un naida.

Tajā pat laikā jūs nevēlaties satikties ar sievieti, kas ienīst vīriešus tāpat kā sieviete nevēlas iet uz randiņiem ar vīrieti, kurš ienīst sievietes. Ja jūs vēlaties būt vīrietis, kuru sievietes iekāro, jums ir jāpārdomā attieksme pret viņām un jāiemācās viņas mīlēt. Sievietes ir aizraujošas, inteliģentas un mīlošas cilvēciskas būtnes, kuras ir pelnījušas jūsu mīlestību.

4. Viņi dara nozīmīgu darbu
Ja jūs strādājat darbā, kuru jūs ienīstat un uzņēmumā, kurā nevienam nerūp, kā jums klājas, jums sevi jāsagatavo pārmaiņām. Mēs, vīrieši, vēlamies celt, radīt un likt lietām augt. Kad mēs veicam darbu, kuram mūsu acīs nav vērtības, tai liesmai, kura dod sparu mūsu kaislīgajai un radošajai pusei, vairs nav pietiekami skābekļa, lai tā izdzīvotu. Ja mums pietrūkst šī puzles gabaliņa, mūsu dzīve izskatās tukša.

Iekārojams vīrietis netērē laiku darbam, kuram nav nekādas nozīmes viņa dzīvē un cilvēkiem, kas viņu algo. Viņš neķeras pie darba, līdz viņš nav atradis, ko jēgpilnu.

5. Viņi novērtē atbalstošas attiecības
Daži vīrieši ir tik izmisuši, ka viņiem nerūp, vai viņu draudzene ir atbalstoša vai arī draudzene viņus neatbalsta viņu attiecībās, kamēr vien tās ir. Daži vīrieši nav gatavi mīlestībai un zemapziņā sabotēs ikvienas piepildītas attiecības, kuras viņiem ir.

Iekārojams vīrietis tā nedara. Lielisks vīrietis novērtē atbalstošas attiecības, nebaidās no mīlestības un ieguldījuma attiecībās, kaut arī tik daudzus vīriešus biedē šis emocionālais kokteilis. Iekārojams vīrietis ir gatavs būt kopā ar patiesi aizraujošu sievieti, kura atbalsta dzīves “ceļojumā”, un augstu novērtē ikkatru kopā ar viņu pavadīto sekundi.

6. Viņi seko savam ceļam
Ceļā uz veiksmi ir daudz apjukuma brīžu, bet lielisks vīrietis tos ignorēs un sekos savam ceļam. Būdams iekārojams vīrietis, viņš ieklausās ģimenes locekļu un draugu viedokļos un izsakat pateicību par viņu devumu, tomēr galu galā vienmēr seko savai sirdij.

Ja  intuīcija saka, ka jāgriežas pa kreisi, bet vecāki domā, ka būtu jādodas pa labi, tādēļ, ka tas, viņuprāt, ir drošāk, iekārojamam vīrietim vienmēr ir jāgriežas pa kreisi. Sekojot savam ceļam, viņš beidzot sasniegs savu ostu.

7. Viņi uzņemas riskus
Ja nav riska, nav arī balvas. Nav nozīmes, ko jūs vēlaties dzīvē sasniegt, jums būs jāuzņemas riskus, lai to iegūtu. Tādēļ sievietes maģiski pievelkas ambicioziem vīriešiem un bieži arī vīriešiem, kurus visi kļūdaini uzskata par zeltračiem. Viņas nepiesaista vīrieši, kuri ir finansiāli veiksmīgi, bet vīrieši, kuriem ir potenciāls kļūt veiksmīgiem. Ja jūs esat potenciālais uzvarētājs, jūs iegūsiet galveno balvu.

Tā var būt jūsu sapņu meitene, sapņu māja vai arī ātrs auto, par kuru jau sapņojāt, kad bijāt mazs puisēns. Vienīgais veids, kā iegūt vienu no šīm lietām, ir uzņemoties riskus un vienīgais veids, kā kļūt par iekārojamu vīrieti, ir būt par tādu, kurš riskē.

8. Viņiem ir plāns dzīvei
Vai jums ir plāns? Lielākajai daļai vīriešu tā nav. Daudzi čaļi nevelta laiku tam, lai padomātu, kas viņi patiesībā vēlētos būt. Viņiem pilnībā nav nojausmas kādā veidā viņi nokļuva amatā, kurā viņi pašlaik atrodas un kur dzīves ceļojums viņus aizvedīs tālāk. Ja jūs viņiem jautāsiet, kā viņi sevi redz pēc desmit gadiem, viņi nevarēs sniegt jums atbildi. Neesiet šāds puisis!

Neviena sieviete nevēlas būt kopā ar čali, kuram nav nojausmas, vai viņš pēc desmit gadiem būs bezpajumptnieks vai Valsts prezidents. Veltiet sev laiku un padomājot par jūsu nākamo mērķi. Līdz ko jūs zināt, kur vedīs jūsu dzīves ceļojums, sieviete vēlēsies būt kopā ar jums tajā.

9. Viņi ir emocionāli spēcīgi
Vīrietis, kuru sievietes iekāro, neraud, kad kaut kas nenorit tā, kā viņš ir plānojis. Viņš neiegrimst depresijā, līdz ko piedzīvo neveiksmi. Tā vietā viņš analizē, kāpēc lieta nestrādāja un viņš atrod veidu, lai tā sāktu darboties. Lai piederētu pie ļoti iekārojamu vīriešu grupas, jums jābūt emocionāli noturīgam un stipram.

Jūs nevarat būt puisis, kurš kā koks bez saknēm krīt zemē, ja jums jāpārvar šķēršļi, un vēl cerēt, ka sievietes jūs apbrīnos. Jūsu emocionālais spēks un noturība ir pierādījums tam, ka jūs esat vīrietis, kurš spēj izdzīvot grūtās dzīves grūtās situācijās. Cerams, ka jūs zināt, ka sievietes vēlas izdzīvotājus.

Saistītie raksti

10. Viņi ietekmē pasauli
Īsteni iekārojams vīrietis ne tikai rūpējas par savu dzīvi, bet viņam arī rūp viņa tuvinieku un draugu dzīves. Viņš vēlas ietekmēt un viņš neplāno atstāt pasauli, nemainot dažu cilvēku dzīves.

Ir daudz veidu, kā ietekmēt un mainīt pasauli. Jūs varat vai nu atbalstīt labdarības projektus vai arī jūs varat dot ieguldījumu, palīdzot cilvēkiem sasniegt savus mērķus, esot par mentoru un atbalstot viņus. Nav nozīmes, kādu ceļu jūs izvēlēsities, došana un palīdzēšana citiem ir lielākā dāvana, kuru jūs varat dot pasaulei. Pretī jūs saņemsiet vairāk nekā jūs iespējams, būsiet prasījis.

Avots: lifehack.org

LA.lv