Kokteilis
Dzīvo

Lotāra Zīverta slavenā metode “Pieci pirksti”. Palīdzēs sasniegt mērķus dzīvē!0

Foto – Fotolia

Ja vēlies dzīvē sasniegt panākumus, iesakām izmēģināt šo metodi – izpildi aprakstīto uzdevumu katru vakaru un pārliecinies, ka tā patiešām darbojas.

Vienkāršo un ikvienam saprotamo metodi izstrādāja pasaulē populārais laika menedžmenta eksperts Lotārs Zaiverts. Viņš katru rokas pirkstu sasaistīja ar vienu kontrolparametru mērķa sasniegšanas procesa kvalitātes pārbaudei. Pietiek tikai paskatīties uz labās rokas plaukstu un pēc pirmajiem pirkstu nosaukumu burtiem atcerēties parametrus, uz kuriem balstās kontrole.

M – mazais pirkstiņš. MĀCĪBAS, zināšanas, informācija. Ko jaunu šodien esmu uzzinājis? Kādas zināšanas ieguvis? Kā pieaugusi mana kompetence, profesionālisms? Kādas jaunas idejas mani šodien apciemojušas?

Z – zeltnesis. ZELTA sasniegumi. Ko es šodien paveicu un ko sasniedzu?

V – vidējais pirksts. VESELĪBA – garīgā. Kāds ir tavs dvēseles stāvoklis, pašsajūta? Kas bija saistīts ar pozitīvām emocijām un augstu motivāciju?

R – rādītājpirksts. RADI un draugi. Pakalpojumi, palīdzība, sadarbība – kā es šodien palīdzēju citiem? Vai ieguvu jaunus paziņas? Vai manas attiecības uzlabojās?

L – lielais pirksts jeb īkšķis. LABSAJŪTA, veselība, fiziskais stāvoklis. Ko esmu šodien paveicis savai labsajūtai, fizisko spēku atjaunošanai un formas uzturēšanai?

Šī ērtā un kompaktā metode sniedz iespēju ātri un iedarbīgi rezumēt dienas gaitā paveikto, sasniegto, pārdomāto.

Analizē dienas kopsavilkumu, virzību uz mērķiem un tu noteikti tos sasniegsi!

Avots: tayni-mirozdaniya.ru

LA.lv