Jau vēstījām, ka vasaras sākumā, filmēšanas laikā neveiksmīgi krītot, LNT žurnāliste un dziedātāja Agnese Šīrante salauza četrus muguras skriemeļus plaušu apvidū. Stingrā gultas režīmā lielāko daļu vasaras Agnese pavadīja laukos un šobrīd žurnālam “Kas Jauns” atklāj, ka vienmērīga elpošana vēl aizvien nav atgriezusies.

“Jūnijā un jūlijā lielākoties gulēju, nedrīkstēju celties sēdus. Par laimi, siltā vasara man nepaskrēja garām, jo varēju gulšņāt saulītē. Kājās celties un staigāt varēju apmēram stundu dienā, pārējais laiks bija jāpavada gultas režīmā.” Grūtākais bijis pieņemt, ka daudzas lietas, ko ierasts darīt, pašai vairs nebija pa spēkam un nācies lūgt palīdzību. Piemēram, izmazgāt matus, sakopt māju… “Tas ir grūtākais – pēkšņi nonākot uz gultas, uzticēties citiem, saprast, ka nav jāmetas darīt katru sīko darbiņu pašam, bet jāiemācās palūgt un pateikt,” atzīst Agnese.

Šobrīd viņa ir pārliecināta, ka šādas situācijas nenotiek nejauši un tās liek paraudzīties uz notikumiem no cita skatupunkta – izvērtēt paveikto, novērtēt līdzās esošos cilvēkus, mīlēt un sargāt sevi mazliet vairāk.

Pagaidām gan nav zināms, kad konkrēti Agnese atgriezīsies televīzijā – tas notikšot lēnām un pakāpeniski. Šobrīd svarīgākais ir iziet rehabilitācijas programmu. Jau zināms, ka mugura nav īsti saaugusi un būs dažādi fiziskie ierobežojumi – Agnese nedrīkstēs sportot, neko smagu celt, ilgstoši sēdēt un skriet. Atveseļošanās laiks vēl nav zināms, bet žurnāliste pieļauj, ka būs lietas, kas būs jāievēro visu atlikušo mūžu.

Vaicāta, kas būs tas, ko viņa izdarīs pēc atveseļošanās, Agnese atklāj: “Uzvilkšu smuku kleitu, ko pašlaik vēl nevaru izdarīt, jo man jānēsā īpaša metāla korsete, kas satur mugurkaulu. Uzvilkšu augstpapēžu kurpes, jo ceru, ka ārsti man to atļaus, un došos uz ballīti kopā ar draugiem.”

Šodien sapucējos🙈 Jo manam Artim svētki. Šovasar gan visas ballītes bez manis, bet gan jau… es izveseļošos un tad, apsolu, mīļie, ballēsim uz nebēdu🦋 Bet kamēr es ballējos lienot un veļoties pa gultu ir daudz.. daudz laika iemācīties paļāvību..uzticēties..Kamēr vien mūsos pulsē dzīvība, mūsos pulsē mīlestība un tā ir mūsu īstā daba. Būt mīlētam ir dāvana, dzīves brīnums, par ko varam būt vienīgi pateicīgi, saviļņoti un bezgalīgi laimīgi. Un es no visas sirds šajā laikā novērtēju Jūsu mīlestību, visus sveicienus, labās domas, draudzīgās telefonsarunas, spēku, ko saņemu no katra mīļa apciemojuma un draugus, kuri man atved labas grāmatas🙃 Paldies, ka Jūs man esat❤️ Ar mani viss būs labi!

A post shared by Agnese Šīrante (@agnesesirante) on