Jau ziņots, ka Latvijas Mobilais Telefons (LMT) šajā pavasarī uzsāks jauna oriģinālseriāla filmēšanu, un tas būs skatāms jau šī gada rudenī. Gatavojoties filmēšanai, radošā komanda meklē divus gados jaunus aktierus svarīgām lomām.

Lai veicinātu kvalitatīva Latvijas seriālu satura pieejamību, sākts darbs pie pirmā LMT viedtelevīzijas seriāla veidošanas, tā tapšanā piesaistot vienus no pieredzējušākajiem nozares profesionāļiem Latvijā.

Jaunais projekts Latvijā daudzējādā ziņā būs unikāls, sola režisors Uldis Cipsts, kura vadībā tapuši jau seši pašmāju seriāli, tostarp skatītāju iemīļotā “Šķiršanās formula”. Topošais seriāls iecerēts kā attiecību drāma ar komēdijas un fantastikas elementiem, kas būs jauns virziens Latvijā veidotu seriālu pieredzē. Scenārija autori ir dramaturģe Rasa Bugavičute-Pēce un aktieris Artūrs Dīcis – abi plašāk pazīstami kā teātra dramaturgi ar pieredzi arī kino un TV jomā.

Svarīgām lomām seriālā tiek meklēts 12–15 gadus vecs zēns un 12–15 gadus veca meitene. Ja esi jauns un gribi pieņemt šo izaicinājumu vai pazīsti kādu, kurš būtu kā radīts jaunajam seriālam, šis ir īstais brīdis mesties aizraujošā piedzīvojumā un gūt neaizmirstamu pieredzi! Motivācijas vēstuli un fotogrāfiju e-pastā [email protected] radošā komanda gaidīs līdz 1. februārim. Darbs pie seriāla filmēšanas sāksies martā.