Kokteilis
Dzīvo

Liktenis viņus nelutina: 3 zodiaka zīmes, kuriem dzīvē veiksme ir jāizcīna pašiem. Un viņi to var!0

Foto: Pixabay

Cilvēka liktenis lielā mērā ir atkarīgs no laika, kad viņš ir nācis šajā pasaulē un viņa zodiakālās zīmes. Ir tādi cilvēki, kuriem veiksme stāv blakus teju vai visu viņu dzīvi, viņi neizskaidrojamā veidā prot atrasties īstajā laikā un īstajā vietā, un izbaudīt saldos veiksmes augļus. Taču ir tādi cilvēki, kuriem dzīvē viss ir jāizcīna un liktenis viņus nu nemaz nelutina. Tādas zodiaka zīmes ir tikai trīs.

1. Mežāzis

Disciplinēti un ļoti atbildīgi, un tieši tādēļ graujošas neveiksmes piedzīvo reti. Un tomēr, tad, kad viņiem veicas, tas ir tāpēc, ka viņi ir smagi strādājuši un ar veiksmi tam visbiežāk nav ne mazākā sakara. Šie cilvēki ir līderi un brīnišķīgi vadītāji, viņi arī prot nodibināt laimīgas ģimenes, jo arī savus pienākumus attiecībās uztver ļoti nopietni. Taču dažreiz Mežāži mēdz aizdomāties par liktenīgo jautājumu – kāpēc citiem dzīvē viss nāk tik viegli, bet viņiem nē?
Un tomēr, viņi nenokar degunu, pierod pie šiem dzīves izcaicinājumiem un katru savu neveiksmi uztver kā mācību. Mežāži ir ļoti izturīgi – viņi nekoncentrējas uz negācijām un drosmīgi dodas iekarot jaunas virsotnes.

2. Vērsis

Leģendārā Vēršu ietiepība reizēm ar viņiem var izspēlēt ļaunu joku. Šīs zodiaka zīmes pārstāvji tik ļoti cenšas būt veiksmīgi un sasniegt visu, par ko sapņo, ka liktenis to reizēm uztver kā izaicinājumu un sagādā viņiem dzīvē ne mazus pārbaudījumus. Un tomēr, arī tas nemazina Vēršos viņu atbildību pret pienākumiem un cilvēkiem, kas ir ap viņiem.
Šiem cilvēkiem, kā likums, izdodas sasniegt labu finansiālo un sociālo labklājību dzīves laikā. Nedaudz sarežģītāk var gadīties attiecību frontē: ne pārāk romantiski noskaņotie Vērši ilgi savā dzīvē var meklēt piemērotu partneri.

3. Zivis

Zivis sliecas domāt, ka neveiksmes dzīvē piemeklē tikai viņus, kas, protams, tā nav. Šie cilvēki no dabas ir ļoti uzticīgi un bieži nokļūst dažādās nepatīkamās situācijās (piemēram, krāpniecība) tikai tāpēc, ka pārlieku uzticas citiem cilvēkiem. Taču viņiem piemīt izcila intuīcija, kurā viņiem derētu ieklausīties ikreiz, kad rodas kādas šaubas par to, vai konkrētajam cilvēkam un situācijai var uzticēties.
Galvenais trūkums, kas piemīt šiem cilvēkiem ir tāds, ka viņi mēdz ieciklēties uz slikto tik ļoti, ka visu pasauli redz drūmās krāsās – arī tad, kad patiesībā tā ir saulaina.
Šie cilvēki necenšas nopelnīt visas pasaules naudu vai gūt varu, jo tas nav domāts viņiem – dzīvē tas patiešām nav galvenais. Zivis visaugstāk vērtē attiecības. Viņi viegli iemīlas un maģiskā veidā prot apkārtējos cilvēkus darīt laimīgus.

Saistītie raksti
LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: iecienītais stilists Aleksandrs Pavlovs nosauc TOP 9 aktuālākās rudens sezonas apavu modes tendences
2 stundas
BM
Barba Meija
Kokteilis
Viens vārds, kas precīzi raksturo tevi saskaņā ar zodiaka zīmi: kāds tas ir?
21 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: cik daudz niknuma ir tevī un vai tu māki to savaldīt?
22 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IS
Ilmārs Stūriška
Sports
Broka gatava atkāpties, Bricis prāto par valsts maiņu
3 stundas
LE
LETA
Latvijā
Noskaidro bojāgājušā identitāti Juglas dzīvoklī: policija sniedz jaunas ziņas
18 minūtes
LE
LETA
Pasaulē
Lielbritānijā kravas mašīnas konteinerā atrasti 39 cilvēku līķi
7 minūtes
LA
LA.LV
Latvijā
Ministrs: Ušakova ballīte ir beigusies, Burovs maksā rēķinus 1
1 stunda
LA
LA.LV
Ekonomika
Pie sešiem “Rimi” veikaliem uzstādīti specializētie konteineri apģērbiem un apaviem
1 stunda