Kokteilis
Apbrīno

11 lietas, ko Bejonse dara gluži tāpat kā ikviena sieviete, kas ir mamma un sieva0

Foto: Chris Pizzello/scanpix

Kā būtu, ja Bejonse nebūtu pasaules slavena dziedātāja, bet būtu tāda pati, kā katra no mums, vienkārša sieviete? Mēs visi zinām, ka viņa nav gluži parasta sieviete, viņa ir daudz sieviešu iedvesmas avots. Taču patiesībā pasaules slavenā dziedātāja ikdienas dzīvē nemaz no mums pārējām tik ļoti vis neatšķiras.

Lūk, dažas lietas, ko viņa dara tieši tāpat kā ikviena no mums – kā mīloša mamma un sieva!

1. Sociālajos tīklos publicē vecākās meitas mākslas darbus

Bejonse ikdienā ir mīloša mamma, kas ļoti lepojas ar saviem bērniem un to nekad nav slēpusi. Dziedātājas un viņas vīra, pasaulslavenā Jay-Z ģimenē aug 6 gadus vecās meitiņa Blū Īvija un pagājušajā gadā dzimušie dvīņi Rumi un Sera.  Dziedātāja regulāri savā Instagram kontā publicē dažādas fotogrāfijas, saistībā ar saviem bērniem, piemēram, lepojas ar meitas Īvijas mākslas darbiem.

2. Svētkos ir vienmēr kopā ar ģimeni

Wishing you a beautiful Easter Sunday!🌞🐝

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

Mēs katrs zinām, ko nozīmē kopības sajūta ģimenē. Arī dziedātāja Bejonse svētkus izvēlas pavadīt kopā ar saviem mīļajiem.

3. Viņa atzīst, ka ne visai labi gatavo

Viesojoties pie slavenās Vinfrijas Opras televīzijā šovā, viņa atzina, ka patiesībā īsti neprotot gatavot ēst. Mēs uzskatām, tā ir liela uzdrīkstēšanās atzīties visai pasaulei par lietām, kurās tu neesi perfekts, kad liela daļa pasaules tevi uzskata gluži vai par perfektu.

4. Pati sev ir paparaci

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

Bejonse ir pati sev paparaci. Deviņdesmito gadu izskaņā gandrīz katram bija sava Polaroid kamera, lai iemūžinātu mirkļus un pēc brīža jau to varētu apskatīt fotogrāfijās. Polaroid kameras šobrīd ir atgriezušās modē, un arī Bejonse labprāt iemūžina savu ikdienu ar Polaroid kameru.

5. Savu Instagram kontu viņa neuztver kā kaut ko pārlieku nopietnu

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

Pērnajos Ziemassvētkos, Bejonse savā Instagram kontā nopublicēja amizantu Ziemassvētku kartiņu. Tas liecina, ka viņai piemīt arī lieliska humora izjūta, un viņa spēj pasmieties arī pati par sevi.

6. Dodas ģimeniskos izbraucienos ar velosipēdiem

Kas var būt labāks par aktīvu atpūtu kopā ar ģimeni? Dziedātāja Bejonse savu brīvo laiku lieki netērē un velta to saviem mīļajiem.

7. Dodas izklaidēties uz pludmali kopā ar meitu

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

Izklaides pludmalē var būt visdažādākās, taču Bejonse ļauj meitai sevi apbērt ar smiltīm. Ne katra sieviete tam ļautos, piekritīsiet?

8. Viņa nebaidās būt dabiska

Bejonse ir burvīga sieviete, kas labprāt runā ar medijiem arī par personiskām lietām. Viņa intervijās stāsta gan par grūtniecības procesu, gan neilgi pēc dzemdībām nebaidās runāt par to, kādas sekas uz viņas ķermeni atstājusi grūtniecība un dzemdības. Piekritīsiet, ikvienai sievietei, kam ir bērni, šis temats ir “sāpīgs”!

9. Viņa saskaņo savu vizuālo tēlu ar savu meitu

Tas izskatās gaumīgi un ļoti mīļi, kad mamma ar meitu saskaņo vizuālos tēlus. Bejonsei tas izdodas, jo viņai ir lieliska stila izjūta.

10. Pludmalē viņa dzer alu

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

Nevis konjaku vai dārgāko šampānieti, bet visparastāko alu!

11. Viņa iepērkas visparastākajos veikalos

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

Arī Bejonsei ir tādas pašas vajadzības kā katrai no mums. Piekritīsiet, ka bieži  no veikala jūs iznākat ar krietni lielāka izmēra iepirkumu maisu, kā sākotnēji plānojāt? Arī dziedātājai gadās līdzīgi, arī viņa, dodoties uz veikalu tikai pēc zobu pastas, iznāk ar jaunu apģērbu sešgadīgajai meitiņai Īvijai.

LA.lv