Kokteilis
Veselam

Lietas, kas viņam attiecībās ar tevi ir vissvarīgākās0

Foto no arhīva

Mīļotās sievietes smaids

Foto – Shutterstock

Vīriešu un sieviešu jūtu pasaule un veids, kā komunicējam ar līdzcilvēkiem, patiesi ir atšķirīgs. Ja vēlies savu mīļoto iepazīt labāk un jūsu attiecībām palīdzēt veidoties harmoniskākām (jo mēs taču zinām, ka pie tām patiešām ir jāstrādā!), iepazīsties ar portāla allwomenstalk.com aptaujāto ekspertu – attiecību konsultantu viedokļiem par lietām, kas gan attiecībās ar mīļoto, gan ikdienā vīriešiem ir patiešām svarīgas.

Laimīga, smaidoša un ar dzīvi apmierināta sieviete vīrietim ir īpaši svarīga, jo liek saprast, ka viņš ir labs draugs, līgavainis vai vīrs un prot komunicēt ar sievieti. Smaidi biežāk un radi viņam šo sajūtu – protams, ja patiešām jūties labi un vēlies to darīt!

Cieņa

Foto – Shutterstock

Cieņa vīriešu dzīvē spēlē nozīmīgu lomu gan attiecībās ar citiem vīriešiem, gan ģimeni un mīļoto sievieti. Respektē viņa vēlmes, paud novērtējumu un neaizmirsti, ka cieņa pāra starpā ir viens no laimīgu attiecību svarīgākajiem pamatakmeņiem!

Uzslava par paveikto

Foto – Shutterstock.com

Vīriešiem patīk, ja viņu paveikto ne tikai pamana, bet arī uzslavē. Īpaši, ja tas saistīts ar profesionāliem izaicinājumiem, kā arī mājsaimniecības pienākumiem. Tāpat neaizmirsti pateikties par izlīdzēšanu, kad palīdzību lūdz negaidīti un viņam nākas pārkārtot pašam savus plānus, la aizvestu tevi, piemēram, pie friziera.

Novērtējums

Foto – Shutterstock.com

Kā jau minēts iepriekš, neaizmirsti novērtēt savu partneri! Ikdienas steigā un stresā mēs nereti aizmirstam par gluži pašsaprotamu lietu – likt otram justies īpaši un vienkārši labi.

Laiks, ko atvēlēt domām

Foto – Shutterstock

Vīrieši nedomā tik ātri kā sievietes, tāpēc viņiem nepieciešams laiks ideju, lēmumu, plānu un citu būtisku jautājumu apstrādei. Īpaši, ja tas ir saistīts ar svarīgiem pavērsieniem dzīvē. Tie viņu prātu nomāc krietni vairāk nekā sieviešu, tāpēc ļauj vīrietim laiku pa laikam pabūt vienatnē, lai viņš savāktu sevi kopā.

Sievietes smiekli

Foto – Shutterstock.com

Tāpat kā tavs smaids, arī sievietes smiekli vīrieti patiešām iepriecina. Apziņa, ka viņš liek tev justies laimīgai, rada augstāku pašvērtējumu un attiecīgi – arī vīrietis jutīsies laimīgāks! Vienkārši, vai ne?

Kopta sieviete

Foto – Shutterstock
Saistītie raksti

Saprātīgi un gudri vīrieši neliks savai partnerei tiekties pēc bārbijas izskata, tomēr viņiem ir svarīgi, lai sieviete ir kopta un ar sevi apmierināta. Viņam nav būtiski, cik kilometru tu noskrien vai cik bieži ej pie friziera – galvenais, uzturi sevi kārtībā un izrādi rūpes par savu izskatu un arī garīgo attīstību un pašsajūtu!

 

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: unikāls tests – cik laba ir tava atmiņa?
1 diena
BM
Barba Meija
Kokteilis
TOP 3 zodiaka zīmju pārstāvji, kas nelaimē tev uzgriezīs muguru
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: Magones vīriešu vidū izceļas pamatīgs strīds – Žanis nelaiž Venti iekšā pa vārtiem
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ZD
Zigfrīds Dzedulis
Latvijā
30 000 eiro brālim Āfrikā, 40 000 – preciniekam. Krāpnieki īpašumu izkrāpšanai visbiežāk vilto dokumentus 1
2 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Junkers un Džonsons paziņo par breksita vienošanās noslēgšanu
2 stundas
LE
LETA
Dabā
Kļūs siltāks, daudzviet gaidāmi nokrišņi. Prognoze piektdienai
56 minūtes
LE
LETA
Ekonomika
Noteikti Latvijas vērtīgākie uzņēmumi
3 stundas
LE
LETA
Latvijā
Par kukuļošanu aizturēts augsta ranga Latgales policists 2
1 stunda