Kokteilis
Baudi

Lienes Greifānes videoklips “Supernovas” dziesmai “Walk the talk” pulcē pašmāju slavenības0

Foto – youtube.com

Dziesmu “Walk the talk” sarakstījusi pati Liene kopā ar savām senām paziņām no Eirovīzijas laikiem Ylvu un Lindu Persson no Zviedrijas. “Dziesma tapusi jau pirms kāda laika un vasarā meitenes jautāja, vai es domāju startēt “Supernovā” ar kādu no savām dziesmām. Tad vēl nebiju domājusi, ka gribētu piedalīties, jo bija diezgan depresīvs noskaņojums pēc ģimenes tuvāko cilvēku zaudējuma.

Amerikā, rakstot jaunas dziesmas, sapratu, ka ir laiks savu sakrājušos enerģiju un emocijas ielikt mūzikā. Dziesmas dziedot dvēsele attīrās un paliek vieglāk. Tā nu kopā ar meitenēm pabeidzām dziesmu “Walk the talk”.”

Atskaņojot dziesmas demo versiju “Supernovas” atlasē, meitenes saņēma piedāvājumu no zviedru “Universal Msic”, ka viņi vēlētos būt dziesmas izplatītāji un ka, viņuprāt, dziesma ir lieliska.

“Mūzikas video sākotnēji filmēt nebiju domājusi, jo neticēju, ka dziesma tiks “Supernovā”, taču līdz ar nokļūšanu pusfinālā, galvā skanēja domas, ka vajadzētu uzfilmēt video versiju. Man kā studentam, līdzekļu dārgam video klipam nebija, taču bija ideja un labi draugi, kuri piekrita pavadīt kopā ar mani vienu dienu un ņemt dalību mūzikas video tapšanā. Kad dziesma tapa, jau tad zināju, ka gribētu to izpildīt 70. gadu stila tērpos, jo tieši šis stils man pašai ļoti patīk. Tātad ideja bija skaidra – visi draugi ierodas 70. gadu stilā un viss pārējais jau burtiski ir redzams klipā. Pavadītas jautras un pozitīvas deviņas stundas ar sev svarīgiem cilvēkiem. Klipā piedalījās Katrīne, Kerija, Kortnija Saulietes, Anna un Rafaels Krimeli, Elizabete Zagorska, Patrīcija Lodziņa, Eva Strautmale, Roberto Meloni, Rihards Špacs, Jeļena Gricuka, Lidija Breska, Jānis Supe, Una Ulme un protams es pati,” tā par savu “Supernovas” dziesmas klipa tapšanu stāsta Liene Grefāne.

LA.lv