Bieži saka “Vīrišķību par naudu nenopirksi”. Tas ir tiesa, jo drosme ir cilvēka rakstura īpašība. Piekritīsiet, ka mūsdienās šī īpašība piemīt teju ne visiem. Noskaidrosim, kuri cilvēki jau kopš dzimšanas brīža ir apveltīti ar drosmi un vīrišķību, jo tas bijis ierakstīts viņu zvaigznēs!

1. Auns

Foto: Unsplash
Foto: Unsplash

Auns ir viena no ietiepīgākajām zīmēm zodiaka sistēmā. Lai iegūtu kāroto, viņš ir gatavs uz visu. Par savu lietu Auns kausies un nekad neatkāpsies. Dažkārt ietiepība arī kļūst par “sprunguli riteņos”, taču paši Auni to uzskata par milzīgu plusu. Tieši Auni ir tie, kas nepazīst bailes, jo viņi ir pārliecināti, ka ceļā uz mērķi šķēršļu nav. Nekad un nekādu.

2. Lauva

Foto: Unsplash
Foto: Unsplash

Visu zvēru pavēlnieks, drosmīgais karalis – tā par sevi domā Lauva. Un tas nav nepareizi! Viņi lieliski zina savas spējas un prot manipulēt ar cilvēkiem. Lauvām ir stiprs raksturs un viņi patiešām ne no kā nebaidās. Viņu priekšā ir visa pasaule. Lauvas zina, kā aizstāvēt savas intereses un kā uzvarēt ikvienā situācijā. Tāpat arī – kā aizstāvēt vājākos.

3. Skorpions

Foto: Unsplash
Foto: Unsplash

Viņiem ir sarežģīts raksturs. Tomēr viņi ir neprognozējami un drosmīgi. Daudziem sagādā problēmas tas, ka Skorpions savā ceļā noslauka visu, kas viņam traucē un par to pat īpaši nebēdājas. Skorpioni rīkojas impulsīvi, taču viņiem piemīt labi attīstīta intuīcija, kas palīdz viņiem risināt dažādas problēmas savā dzīves ceļā. Ja jūs sastopaties aci pret aci ar šīs zīmes pārstāvi, uzreiz ziniet – nav vērts stāvēt viņam ceļā, jūs tāpat cietīsiet neveiksmi.

4. Strēlnieks

Foto: Unsplash
Foto: Unsplash

Viņi ir veikli un gudri. Viņu ātrums un manevrētspēja bieži palīdz viņiem izvairīties no dažādām nepatīkamām situācijām. Strēlnieks prot sasniegt to, ko vēlas. Jo ātrāk viņš saņems kāroto, jo labāk tas būs apkārtējiem. Viņi reti sūdzas par savām problēmām, jo viņiem vienkārši nepatīk “vilkt gumiju” – ir ātri jāatrisina tas, kas nepieciešams. Jebkurā dzīves situācijā viņi bez šaubām un domāšanas pierādīs savu drosmi. Reizēm – arī, ja palīdzība būs nepieciešama kādam citam.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem