Kokteilis
Mīli

Līdz nāve mūs šķirs: TOP 6 zodiakālie pāri, kuru savienība ir ideāla0

Foto: Pexels

Eksistē daudz un dažādu veidu, kā izskaitļot savu ideālo partneri. Viens no tiem ir astroloģiskā zodiaka zīmju atbilstība, ņemot vērā katras zodiaka zīmes dominējošās rakstura īpašības.

Lūk, 6 zodiakālie pāri, kas pēc astrologu domām, būs laimīgi “līdz nāve mūs šķirs”:

Dvīņi un Ūdensvīrs

Viņi ļoti līdzsvaro viens otru. Laikā, kad Dvīņi ir “pa gaisu”, Ūdensvīri var būt izlēmīgi un uzņemties atbildību dažādās situācijās. No otras puses, tieši Dvīņi ir tie, kas māk ieteikt Ūdensvīriem dzīvi netvert tik ļoti nopietni.
Kopā viņi cenšas pēc līdzsvara, lai gan sasniedz to dažādos veidos. Visam šim papildus par šo pāri var teikt: sarunu tēmas viņiem ir bezgalīgas – sākot no ikdienišķām tēmām, beidzot ar dzīves jēgas meklējumiem.

Zivis un Vēzis

Šīs zodiaka zīmes pārstāvji ir ļoti intuitīvi un emocionāli – neviens nesaprot viņus tik labi kā viņi viens otru. Viņi bieži dzīvo savā nelielajā pasaulītē, pateicīgi viens otram un pats galvenais – laimīgi.
Viņi attiecībās pievērš uzmanības vissīkākajām detaļām, vienmēr atbalsta viens otru. Paralēli tam, ka viņu emocionālā saikne ir ļoti spēcīga, viņi viens otru papildina arī radoši.

Jaunava un Vērsis

Abas šīs zīmes ir ļoti jūtīgas un svarīga attiecībās viņiem ir fiziskā tuvība. Tādā veidā viņi ideāli atbilst viens otram.
Taču šis pāris diez vai skatīsies “50 Greja nokrāsas”, viņi ir nosvērtāki un mierīgāki. Tas gan nenozīmē, ka viņiem attiecības nav svarīga kaisle, taču viņi to uztver un izjūt citādāk. Attiecībās lielu lomu viņi piešķir otra partnera izpratnei un cenšas atbalstīt savu mīļoto cilvēku itin visā.

Lauva un Strēlnieks

Viņi ir ļoti dzīvespriecīgi optimisti, kas apveltīti ar optimismu itin visās dzīves situācijās. Tāpat viņiem abiem ļoti svarīga ir mērķu sasniegšana.
Arī viņi ir kaislīgi un uzskata, ka mīlestība iedvesmo. Romantika un kaisle šo divu cilvēku attiecībās nekur neizzūd arī gadiem ritot.

Auns un Svari

Saistītie raksti

Auni vēlas būt neatkarīgi, bet Svariem pret to nav nekas iebilstams. Svariem vairāk attiecībās rūp iegūt vispārējo līdzsvaru. Svari ir radoši, taču atšķirībā no Auna, redz, kā ir jādzīvo un par ko attiecībās jārūpējas.
Šīs zīmes labi papildina viens otru – Svaru nosvērtība palīdz reizēm apdzēst Auna radīto liesmu ikdienā. Lai cik pārsteidzoši nebūtu, viņi abi ir nedaudz romantiķi un viņiem patīk baudīt dzīvi.

Mežāzis un Skorpions

Mežāža stihija ir Zeme, bet Skorpiona – Ūdens. Zemes zīme, protams, ir vairāk saistīta ar dažādiem praktiskiem jautājumiem un to risināšanu. Ūdens zīme, savukārt, prot vairāk pielāgoties un adaptēties dažādām situācijām. Šie cilvēki ir lieliski partneri ne tikai mīlestībā, bet viņi ir arī ļoti labi draugi.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: 5 aizraujoši un mazliet biedējoši seriāli par mākslīgo intelektu
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: Katrīna Dimanta ar domubiedriem izdod dziesmu “Pipars” – ar tās anglisko versiju startēs “Supernovā”
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: kā sabiedrībā atpazīstami cilvēki nosvinēja Latvijas dzimšanas dienu
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IE
Ināra Egle
Latvijā
Rīgas domes trīs iespējas
1 stunda
LE
LETA
Dabā
No piektdienas kļūs krietni aukstāks
3 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
Ziņu portālam LA.LV jauns auditorijas lieluma rekords!
1 stunda
IB
Ivars Bušmanis
Ekonomika
Ivars Bušmanis: Valsts budžeta marķējums – vai solījumus mediķiem varēja izpildīt?
39 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Apsūdz audžuvecākus par vardarbību pret astoņiem bērniem
1 stunda