Siguldas pilsdrupu estrādi 6. jūlijā ar vienīgo koncertu Baltijas valstīs satricinās rokmūzikas leģenda Zucchero! Koncertā izskanēs visu laiku populārākie grāvēji, kuru vidū arī mākslinieka slavenākais hits “Miserere”, kā arī jaunākais veikums no pēdējā studijas ieraksta.

Pasaulslavenais itāliešu rokmūziķis un dziedātājs Zucchero nolēmis saviem faniem un mūzikas gardēžiem sarīkot īstu roka vakaru Siguldas pilsdrupu estrādē, kur savas pasaules turnejas “Wanted” ietvaros uzstāsies ar vairāk nekā divu stundu garu koncertu.

Zucchero dziesmām piemīt kāda īpatnība – cilvēks, kas ne pārāk cītīgi sekojis dziedātāja daiļrades līkločiem, iespējams, ātrumā nespēs nosaukt nevienu no tām, taču, izdzirdējis tās, uzreiz sāks dziedāt līdzi. Pateicoties savam veiksmīgākajam albumam “Miserere”, dziedātājs “World Music Awards” pasniegšanas ceremonijā ieguvis titulu “Year’s Most Successful Italian Singer”. Siguldas koncertā Zucchero izpildīs grāvējus “Baila Morena”, “Senza Una Donna” un pasaules hitus “Wonderful life”, “Change Your Heart”, “My Love”, “Feels Like A Woman” un daudzas citas pasaulē populāras dziesmas!

Zucchero muzikālajā karjerā ir vairāk nekā 60 miljonu pārdotu albumu un viņš ir uzstājies ar daudziem pasaulē slaveniem māksliniekiem, piemēram, Andrea Bočelli, Ēriku Kleptonu, “The Rolling Stones”, “U2”, Stingu, Eltonu Džonu, Stīviju Vonderu, Tomu Džonu un daudziem citiem. Rejs Čārlzs reiz par Zucchero teica: “Šis puisis ir tik talantīgs… kas par balsi… iespējams, labākais blūza mūziķis, ar kādu gadījies kopā strādāt…”

Patiesībā Zucchero ir skolas laika iesauka ar nozīmi “cukurs”, ko dziedātājam devis skolotājs. Šobrīd pseidonīms Zucchero kļuvis plaši pazīstams. Ar šo vārdu viņu iepazinuši visas pasaules klausītāji no ASV un Argentīnas līdz Dienvidāfrikai, Malaizijai un Japānai. Tieši kā Zucchero viņš ieguvis titulu “World’s Best Selling Italian Artist” kā vispopulārākais un visvairāk pieprasītais Itālijas komponists un izpildītājs. Mākslinieks tika nominēts “Grammy” balvai un divas reizes ieguva “World Music Awards” balvas, kā arī četras balvas “Festivalbar awards” un sešas balvas “Wind Music Awards” savā dzimtajā zemē Itālijā.

Kad un kur?

  • 6. jūlijā plkst. 22.00 Siguldas pilsdrupu estrādē
  • Biļetes “Biļešu servisa” kasēs, ww.bilesuserviss.lv
  • Cena: no EUR 35,10 līdz 500