22 Komentāri

 1. Vārds

  Diemžēl šajā publikācijā ietvertā vizuālā reklāma, ja uz tās uzklikšķina, aizved tiešā ceļā uz šo kredīta devēju feisbuka lapu. Pieļauju, ka kokteilis.lv ar viņiem nesadarbojas, taču labi tas nav nekādā gadījumā.

 2. Aicis

  Tik tiešām,visu cieņu Briedim,bet tādam cilvēkam,ne tikai pirmklasīgam bokserim,bet arī policistam,reklamēt šos augļotājus kategoriski nevajadzētu.Tas grauj viņa tēlu pašos pamatos!
  Mairi,nevajag tev tos Jūdasa grašus.Dievs tevi ir apveltījis ar talantu un spēcīgām rokām.Tad izmanto tās,nepinies ar tiem asinssūcējiem un tauta tevi mīlēs un godās !

 3. Alla Borisovna

  Es ceru, ka Briedis vismaz ir saņēmis naudiņu no tiem augļotājiem par piedalīšanos viņu reklāmā. Galu galā darbs ir darbs. Maira darbs ir bokss, nu un ja var piepelnīties, nofilmējoties kādā reklāmā, kāpēc ne? Galu galos, cilvēkiem pašiem ir vērts padomāt, vai viņiem tas ātrais kredīts ir vajadzīgs, nevis ņemt to tikai tāpēc, ka, lūk, reklāmā pavīdējis izcils bokseris.

 4. Viss kas veicina

  Un atbalsta ātro kreditu darbību ir nopełams un nosodams. Gluži kā narkotika, tie izmanto cilvēku vājību un tad tos iedzen lielā nelaimē.

 5. Ilona

  Man zuda jebkāda interese par Briedi. Te viņš sevi pozicionē kā krietnu latvieti …un te kā nekrietnu ļaužu atbalstītāju.

 6. Socpadibeņu komunikācijas stils.

  Viņiem tas komunikācijas veids ir tāds kriminālistiem raksturīgs uz robežas ar iebiedēšanu no sišanas.Ttāpēc nebrīnos ka ari menedžeris šādi komunicē.
  Mazsliet traģikomiski, bet tā ir. Tā tomēr ir noziedzības subkultūra savā ziņā.

  1. ahahahah

   Aha, policists sadarbojas ar lētiem noziedzniekiem, šestjorkām, tu gribēji teikt 😀

 7. Bolīds

  Mairis iekūlies ķezā ar ātrajiem kredītiem..?? AIzņēmies un nevar atdot.??

  Par kādu ķezu jūs te runājat, pamuļķi..?

  Vēl viena sūkātāju lapa parādījusies, uzcepuši maldinošu virsrakstu, lai vāktu klikšķīšus.

  Vismaz par jums viss skaidrs, vairāk te nenākšu.

  1. Ulass

   Vispirms, pamuļķi, izlasi rakstu un tad komentē!!!

   1. Bolīds

    Virsrakstu..? 😀
    Tas ir pirmais, ko izlasa visi.
    Tu laikam skolā nesi gājis, cāļa smadzene nevelk tik garu tekstu

    1. Bolīds

     Oj nē, rakstu 😀 😀 😀
     Tas tak priekš tevis vēl grūtāk būs, spriežot pēc komentāra “jaudīguma” 🙂

 8. jānis

  Apdauzīta galva ir apdauzīta galva.

 9. andzinja

  Nav tacu Mairis nekads Lauris Reiniks,ka visam tantem un onkuliem japatik butu.Pec butibas vins ir sliktais puisis,kam ar kulakiem sava vieta dzivee jaizsit.Man vins kaa labais puika un barvedis nav nemaz vajadzigs.Galvenais,lai boksee labi un agresivi un vairak man nevajag.Mairi sarauj.

 10. yes

  Mairis ze best!

 11. Ak vai

  kas ta par tuksu pl u tisanu? Kurs tad ir tas sasutusais, iznemot to atraidoto krievu treneri, kurs tapec vini censas nokezit?
  Slikti krediti, iespeja izklut no situacijas bez naudas? Kadas aplamibas? Ja, % nav patikami. Bet ne viens nevienam ar varu neliek tos nemt. Tas apats kas ar alkoholu. dzer daudzi, dazados saviesigos pasakumos, bez ta nevar iztikt, bet nodzerties nevajag. Un tur tas alkohols nav vainigs. Tiesi tapat ka nav vainiga kredita iespeja, bet i d ioti, kas visdrizak, un tadus zinu, sagrabjas bez kadas atbildibas, un pie tam pat ne vajadzibas, bet izniekosanas del.

 12. doniņa

  Man liekas,ka sportā vieni izdevumi. Halles paņem savu. Kas tad ir nauda? nav tik traki jāsvīst un taupa locekļus. ar internetu piegādā elektroniski.
  Vecim pieci bērni un jātaupās bērniem.
  Bokss jau arī nav nekāda tamborēšana.

 13. amanda

  tomēr bokseri ir apdauzīti truliķi….

  1. LOL

   Kā tas izpaužas, vai tajā, ka žurnaļugas sacer lētus melus..?

 14. Vārds

  Malacis Mairi…. Nav jāklausās ko citi runā… Cik cilvēku tik viedokļu.. vienmēr tā ir bijis un vienmēr tā būs… Bet ļaudīm pašiem nāktos padomāt ņemt vai neņemt ātros kredītus…. tieši tā pat ir ar citām reklāmām… nu piem. es taču nepirkšu Britney Spears smaržas tikai tāpēc ka viņa ir tajās reklāmās…. varētu minēt daudz un dikti visādu piemēru, bet fakts ir tāds kā izvēli izdara cilvēks pats….
  Tā ir vienkārši cilvēku skaudība vai pat nezinu kas… nespēj redzēt, vai pārdzīvot to ka kāds spēj pacelties….
  Malacis Mairi… tā tikai turēt… Pirms sākt nosodīt kādu iekāpiet nosodāmo tupelēs un noejiet to ceļu, ko gājis cilvēks kuru nosodat….

 15. archa

  Mairi!Apdomā ko ko dari.Lai paceltos Olimpā vajag gadus,iekrist sūdos -pietiek sekundes!!!Nedari tā!

 16. Cavanagh Wesley

  Sveiki, es esmu Mr.Wesley privāto kredītu kreditors, un es esmu šeit, lai piepildītu jūsu sapņus, lai saņemtu aizdevumu. Vai jums ir nepieciešams aizdevums steidzami? Vai jums ir nepieciešams kredīts, lai atmaksātu parādus? Vai jums ir nepieciešams aizdevums sava uzņēmuma paplašināšanai vai sava biznesa uzsākšanai? Mēs esam šeit jums ar zemu procentu likmi 2% apmērā, un jūs varat saņemt kredītu no $ 1000 līdz $ 100,000,000.00 maksimālo aizdevuma summu un līdz 40 gadu aizdevuma ilgumam. Lūdzu, sazinieties ar mums mūsu e-pasta adresē: [email protected]

Pievienot komentāru

Obligātie lauki atzīmēti ar *