Kokteilis
Baudi

Leģendārā grupa “Pērkons” aicina uz vasaras iedārdināšanu0

Publicitātes foro

Ieskandinot vasaru 31. maijā pie tirdzniecības centra “Spice” (autostāvvietā) ikviens tiek aicināts uz leģendārās grupas “Pērkons” bezmaksas koncertu “Gandrīz tautasdziesma”. Ar šo koncertu grupa iecerējusi iedārdināt ne tikai vasaru, bet arī savus šā gada daudzos pasākumus: tradicionālo Kulakova nakti, kas notiks 20. jūlijā Līvānos, kā arī Ievas Akurateres un Jura Kulakova 60 gadu jubilejas koncertus šī gada rudenī. Koncerta sākums – plkst. 20.00.

Koncerta sākuma daļā skanēs patriotiskas dziesmas Ievas Akurateres izpildījumā kopā ar koriem “Vivere”, Mārupes kultūras nama jaukto kori “Mārupe”, jauktajiem koriem “Universum” un “Sonante”, meiteņu kori “Resono” un sieviešu ansambli “Dzelde”.

Koncertā grupa “Pērkons” piedalīsies pilnā sastāvā (pie taustiņiem – Juris Kulakovs un Uģis Muzikants), Ieva Akuratere un Raimonds Bartaševics – balss; Juris Sējāns – basģitāra, balss; Leons Sējāns – soloģitāra; Ikars Ruņģis – sitaminstrumenti) Skanēs grupas lielākie hīti, un, kā allaž, gaidāms arī krāšņs šovs.

„Šī būs lieliska iespēja labi pavadīt brīnišķīgu vakaru, dziedot līdzi mūsu populārākajām dziesmām un iesildīties vasaras un rudens lielajiem koncertiem,” aicina komponists Juris Kulakovs, uzsverot – tā kā šis ir brīvdabas un bezmaksas pasākums, viņš cer, ka rīdzinieki šo ceturtdienas vakaru izvēlēsies pavadīt, baudot labu mūziku un lielisku kompāniju.

Liela grupas “Pērkons” atbalstītāja ir arī t/c “Spice” direktore Iveta Lāce „Astoņdesmito gadu beigās un 90. gadu sākumā grupai “Pērkons” manā dzīvē bija īpaša loma. Tāpat kā tūkstošiem citus tā laika jauniešus, mani uzrunāja grupas mūzika un Pērkonu apvijošā dumpinieku aura. Varētu teikt, biju grupas fane – braukāju uz koncertiem dažādās Latvijas pilsētās, mācījos dziesmu vārdus un koncertos dziedāju līdzi. Lai arī aizritējušas vairākas desmitgades, grupas mūzika nav zaudējusi aktualitāti. Tādēļ ar lielu prieku atbalstam grupas jubilejas tūri un aicinām visus uz jaudīgu vasaras ieskandināšanas koncertu pie “Spices”.”

Koncerta apmeklētājiem šī būs lieliska iespēja sveikt 60 gadu jubilejā gan Ievu Akurateri (atgādināsim, ka viņa dzimšanas dienu nosvinēja 22. aprīlī), gan Juri Kulakovu (viņš dzimšanas dienu svin 20. maijā), uzdot jautājumus, saņemt autogrāfus, fotografēties kopā ar iemīļotajiem māksliniekiem īpašajā Satiec&Sveic teltī pēc koncerta. Šajā vakarā koncerta laikā norisināsies arī fanu konkurss, tāpēc koncerta apmeklētāji tiek aicināti atminēties atmodas laikus, ģērbjoties 80. gadu stilā. Interesantāko un kolorītāko tērpu autori saņems vērtīgas un interesantas dāvanas no grupas.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: “Very Cool People” kopā ar Kristīni Prauliņu izdod jaunu singlu
23 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Lūznavas muižā jau šonedēļ notiks mākslas un garšu festivāls “Mākslas pikniks”
23 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Krāšņais festivāls “Jubilāru salidojums”: jau šīs nedēļas nogalē Limbažos
23 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IE
Ināra Egle
Latvijā
Ministri eksperimentēs? Valdība dosies mēnesi ilgā atvaļinājumā
2 stundas
RN
Rita Našeniece
Latvijā
Rita Našeniece: Vēl tikai nemirstīgais Ameriks rēgojas gaiteņos kā zīme, ka interese nav zudusi…
53 minūtes
LE
LETA/LA.LV
Latvijā
LU gatava tiesāties, ja valdība neapstiprinās Muižnieku rektora amatā
16 minūtes
LA
LA.LV
Sports
Rīgas “Dinamo” puiši Liepājā sāk gatavoties 12.KHL sezonai
2 stundas
LE
LETA
Dabā
Šovakar Latvijā būs vērojams daļējs Mēness aptumsums
2 stundas