Kokteilis
Apbrīno

Lēdija Gāga un Bredlijs Kūpers “Oskara” ceremonijā izpilda emocionāli intīmāko priekšnesumu0

Foto: RS/SCANPIX/LETA

Tas beidzot ir noticis! 91. Amerikas Kinoakadēmijas balvu pasniegšanas ceremonijā uz skatuves kāpa Lēdija Gāga un Bredlijs Kūpers, lai kopā izpildītu dziesmu Shallow no filmas “Zvaigzne ir dzimusi”. Dziesma Shallow saņēma arī “Oskara” balvu nominācijā “Labākā oriģinālā dziesma”. Turklāt dueta priekšnesums ceremonijā aizkustināja ikvienu. Jūtu ķīmiju, kas valdīja Gāgas un Kūpera starpā bija iespējams just kā klātienē, tā otrpus TV ekrāniem.

Jāatzīst gan, ka pirms kāpšanas uz lielās skatuves kopā ar Lēdiju Gāgu, Bredlijs Kūpers bija manāmi satraucies. Neraugoties uz to, ka janvāra izskaņā Bredlijam Kūperam bija ekskluzīva iespēja patrenēties dziedāšanā kopā ar Lēdiju Gāgu kādā no viņas Vegasas šoviem, viņš ārzemju medijiem atklāja, ka uzstāšanās uz skatuves viņam šķiet ļoti biedējoša.

Pirms kāpšanas uz skatuves, Kūpers ārzemju medijiem atklāja, ka šajā reizē viņš dziesmu vairs neizpildīs kā filmas “Zvaigzne ir dzimusi” varonis Džeksons Mīns, bet gan kā viņš pats. “Es nemēģināšu atgriezties Džeksona tēlā, šoreiz dziesmu vēlos izpildīt kā Bredlijs Kūpers, un ceru, ka šo uzstāšanos izbaudīšu,” viņš atklāja ārzemju medijiem.


Aktieru dueta priekšnesums patiešām bija neaprakstāms. Taču fani ceremonijas laikā sajūsminājās par kādu amizantu faktu. Šī bija pirmā balvu pasniegšanas ceremonija, uz kuru Bredlijs Kūpers un Lēdija Gāga ieradās šķirti. Vēl jo vairāk, uzjautrinošs šķita viņu sēdvietu izvietojums. Starp Bredliju Kūperu un Lēdiju Gāgu sēdēja Bredlija sieva un kopīgas meitas māte Irina Šeika.


Bredlijs Kūpers paziņoja par attiecībām ar Irinu Šeiku jau 2015. gadā, un 2017. gadā pasaulē nāca pāra meitiņa Lī De Seina Šeika Kūpere.

Savukārt Gāga un talantu aģents Karino sāka satikties 2017. gada februārī, un dziedātāja šīs attiecības apstiprināja vien 2018. gada oktobrī, kad pāris paziņoja par saderināšanos. Diemžēl nu jau oficiāli apstiprināts, ka pāris atcēlis saderināšanos un abu attiecības ir izjukušas. Šī iemesla dēļ Lēdijas Gāgas un Bredlija Kūpera fani joprojām tic un cer, ka viņi ir nevien lieliski kolēģi un labi draugi, bet gan abu starpā valda arī romantiskas jūtas.

Foto:

LA.lv