Kokteilis
Apbrīno

Lēdija Gāga pārtraukusi attiecības ar līgavaini: vai viņai ir romāns ar Bredliju Kūperu?0

Foto: PA/SCANPIX/LETA

Vēl gluži nesen, gada sākumā, Lēdija Gāga kopā ar savu līgavaini Kristianu Karino kopā bija ieradušies uz “Zelta globusu” pasniegšanas ceremoniju, pēc kuras viņas mīļotais vīrietos savā Instagram kontā publicēja vairākas bildes ar Gāgu, un abi šķita patiešām laimīgi un iemīlējušies.

Diemžēl nu jau oficiāli paziņots, ka skaistais Holivudas pāris ir oficiāli atcēluši saderināšanos un pārtraukuši attiecības. Žurnālam People Lēdija Gāga atklājusi, ka šīs attiecības vienkārši neizdevās – dažkārt arī mīlošām attiecībām pienāk gals, un tās iespējams izbeigt bez jebkādiem dramatiskiem scenārijiem.

Baumas par pāra šķiršanos pirmo reizi izskanēja pēc Grammy balvu pasniegšanas ceremonijas, jo Gāga uz to neieradās kopā ar savu līgavaini Kristianu. Vēl jo vairāk, fani bija piefiksējuši faktu, ka uz balvu pasniegšanas ceremoniju Lēdija Gāga bija ieradusies bez saderināšanās gredzena. Tikmēr viņa pati medijiem bija atklājusi, ka saderināšanās gredzenu nevalkāja, jo pāris atlikuši kāzas viņas aizņemtās darba sezonas dēļ.

 

View this post on Instagram

 

“beneath the makeup and behind the smile i am just a girl who wishes for the world.” marilyn monroe

A post shared by @ christiancarino on


Savukārt Karino pagājušajā nedēļā savā Instagram kontā bija publicējis fotogrāfiju ar Gāgu, ko citējis ar Merilinas Monro vārdiem: “Zem grima un smaidiem, arī es esmu tikai parasta meitene, kas vēlas iekarot visu pasauli.”

Žurnāls People informēja, ka Gāga un Karino sāka satikties 2017. gada februārī, un dziedātāja šīs attiecības apstiprināja vien 2018. gada oktobrī, kad pāris paziņoja par saderināšanos.

Tajā pašā laikā, ārzemju mediji ziņo, ka, iespējams, pēc filmas Zvaigzne ir dzimusi tapšanas mīlestības jūtas radušās starp Lēdiju Gāgu un Bredliju Kūperu! Turklāt viņu savstarpējā mijiedarbība un  emocionalitāte ir redzama it visā, ko viņi dara – sākot ar filmu, sarkano paklāju ceremonijām un brīvo laiku.

Brīdī, kad sāka uzņemt filmu Zvaigzne ir dzimusi, Gāga medijiem atklāja, ka uzreiz izjutusi īpašu saikni ar Bredliju. Vēl jo vairāk, laikā, kad abi ierakstījuši dziesmu, viņi to darījuši Gāgas mājā, un viņa abiem gatavojusi vakariņas, kuras baudījuši sēžot pie klavierēm un komponējuši dziesmu Shallow. Turklāt, brīdī, kad Bredlijs Kūpers sācis dziedāt, Gāga atzinusi, ka viņa balss ir fenomenāla.

Arī Bredlijs ārzemju medijiem bija atklājis, ka viņu saikne radusies mirklī, kad sapratuši, cik ļoti abi mīl mājās gatavotu ēdienu. Turklāt decembra izskaņā Kūpers medijam TIME atzina, ka viņš Gāgu patiešām mīl, un tas tāpēc, ka viņi kopā jūtas tik neaizsargāti un aizrautīgi reizē.

Dziesmas “Shallow” muzikālais klips:

LA.lv