Dziedātāja un aktrise Lēdija Gāga, kas tikko triumfēja “Oskara” ceremonijā un par savu dziesmu filmā “Zvaigzne ir dzimusi”, saņēma prestižo “Oskara” balvu, esot mātes cerībās.

Pavisam nesen dziedātāja nāca klajā ar paziņojumu, ka ir izšķīrusies no sava mīļotā vīrieša Kristiana Karino. Tagad tapis zināms, ka dziedātāja ir stāvoklī un, iespējams, mazuļa tēvs ir filmas “Zvaigzne ir dzimusi” partneris un režisors, Bredlijs Kūpers. Par to ziņo izdevums “The Star”.

Lēdija Gāga ar bijušo līgavaini Kristianu Karino. Foto: NFL/ SCANPIX/ LETA

Jāpiebilst, ka pagājušajā nedēļā jau informējām, ka Lēdija Gāga viesojās slavenajā TV šovā pie Džimija Kimmela, kur viņai tika uzdots jautājums par viņas un Bredlija Kūpera attiecībām, par kurām pastiprināti sāka baumot pēc tam, kad viņi abi uzstājās neticami intīmā priekšnesumā “Oskara” balvu ceremonijā, izpildot dziesmu “The Shallow”, kas ir no filmas “Zvaigzne ir dzimusi”. Uz neērto Džimija jautājumu Gāga atbildēja, ka internets un sociālās vietnes esot “miskaste”, kurā uzkrājas baumas un ka starp viņu un Bredliju ir tikai ļoti labas kolēģu attiecības.

Foto: RS/SCANPIX/LETA

“The Star” izdevumu informējusi Lēdijas Gāgas draudzene, kura apgalvo, ka viņas grūtniecības laiks ir tikai 2 mēneši. Jāpiebilst, ka ballītē pēc “Oskara” svinīgās ceremonijas, paparaci esot pamanījuši, ka aktrise un dziedātāja neesot lietojusi alkoholu, no kā citkārt neesot atteikusies.

Kā ziņo “The Star”, tieši grūtniecība ir bijis iemesls tam, kāpēc Lēdija Gāga pārtrauca attiecības ar līgavaini Kristianu Karino.

Taču lielākā intriga, kā izrādās, ir cita – Lēdija Gāga nezina, kas ir bērna tēvs – kolēģis no filmas “Zvaigzne ir dzimusi” aktieris un režisors Bredlijs Kūpers, kurš, starp citu, ir attiecībās ar krievu modeli Irīnu Šeiku vai bijušais līgavainis Kristians. Un tas, visdrīzāk, nozīmē to, ka, lai noskaidrotu gaidāmā mazuļa tēvu, nāksies veikt DNS analīzes.

Lēdija Gāga un Bredlijs Kūpers izpilda dziesmu “The Shallow” “Oskara” balvu ceremonijā:

Lēdija Gāga viesojas Džimija Kimmela šovā un skaidro attiecības ar Bredliju Kūperu:

Lēdija Gāga saņem “Oskaru” par dziesmu “The Shallow” filmā “Zvaigzne ir dzimusi”:

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.