Pirms nedēļas pasauli jau atkal pārsteidza Lēdija Gāga un Bredlijs Kūpers, jo tapa zināms, ka dziedātāja ir bērniņa gaidībās un, iespējams, mazuļa tēvs ir filmas “Zvaigzne ir dzimusi” partneris un režisors, Bredlijs Kūpers. Vēl pavisam nesen dziedātāja nāca klajā ar paziņojumu, ka ir izšķīrusies no sava mīļotā vīrieša Kristiana Karino.

Pagājušajā nedēļā jau informējām, ka Lēdija Gāga viesojās slavenajā TV šovā pie Džimija Kimmela, kur viņai tika uzdots jautājums par viņas un Bredlija Kūpera attiecībām, par kurām pastiprināti sāka baumot pēc tam, kad viņi abi uzstājās neticami intīmā priekšnesumā “Oskara” balvu ceremonijā, izpildot filmas “Zvaigzne ir dzimusi” dziesmu “The Shallow”.Uz neērto Džimija jautājumu Gāga atbildēja īsi un konkrēti, vien norādot, ka starp viņu un Bredliju ir tikai ļoti labas kolēģu attiecības.

Visbeidzot pati Lēdija Gāga ir atbildējusi uz visām baumām sniedzot patiesu informāciju par viņas gaidāmo bērnu. Sociālajā vietnē “Twitter” viņa dalījās ar ierakstu, kurā atklāja, ka ir gaidībās un drīzumā pasaule saņems lieliskas ziņas. Taču, jāatzīst, ka Gāga negaida bērnu, bet gan cītīgi strādā pie sava sestā solo albuma tapšanas.