Kokteilis
Apbrīno

Latvijas slavenības motosezonai gatavas: Cukurdupsītis, Purpurīte, Monstrs dosies ceļos!0

Publicitātes foto

Vējš matos, brīvības garša, pasaules apceļošana, lielisks psihologs – tā savas sajūtas raksturo sabiedrībā zināmi cilvēki motobraucēji, kas jaunajai motosezonai jau gatavi! Ja arī tu vēlies pienācīgi sagatavoties, tad no 29. līdz 31. martam apmeklē aktīvās atpūtas un vaļasprieku izstādi “Outdoor Riga 2019” Ķīpsalā!

Uģis Spēlmanis: “Mocis labāks par psihologu!”

Publicitātes foto

Pazīstamā motokluba “Free Hawks” prezidenta Uģa Spēlmaņa ikdiena ir cieši saistīta ar motocikliem, tāpēc viņa sezona ilgst cauru gadu: “Ja nepieciešams, braucu arī ziemā. Turklāt motocikls taču ir pats labākais, kas ir izdomāts! Nav jāiet pie psihologa – uzkāp uz motocikla, un visas problēmas pazūd!” Spēlmanim pieder vairāki motocikli, tostarp par Cukurdupsīti mīļi dēvētais pērn iegādātais Harley Davidson. Pieredzējušais profesionālis būs sastopams izstādē “Outdoor Riga 2019”, kur iepazīstinās ar pirmās motoskolas jaunumu – iespēju iziet motoapmācību vai atsvaidzināt savas braukšanas prasmes uz pilnīgi jauna Harley Davidson motocikla.

Dināra Rudāne vienmēr gatava traukties!

Publicitātes foto

Pazīstamā dziedātāja Dināra Rudāne ar motociklu brauc jau vienpadsmit gadus un sevi raksturo kā uzticīgu, fanātisku un diezgan tālredzīgu braucēju: “Vienmēr esmu gatava braukt ar motociklu, taču realitātē sezonu uzsāku vien tad, kad tam ir gatavi Latvijas ceļi. Diemžēl tas notiek tajā brīdī, kad pazūd ceļu remonta akmentiņi un lielais smilšu daudzums, kas uzkrājies ziemas periodā.” Kad vien laikapstākļi ļauj, Dināra pārvietojas ar vienu no saviem iecienītajiem motocikliem – Ducati 999 vai Ducati Monster 696 Racing ar iesauku Monstrs. Arī Dināra būs sastopama “Outdoor Riga 2019”, uz kurieni dziedātāja dosies iepazīt Ducatti jaunumus!

Aija Vītoliņa lūkos pēc jauna moto ekipējuma

Publicitātes foto

Šarmantā dziedātāja Aija Vītoliņa motobraucēju rindas papildina jau piekto sezonu: “Man ļoti patīk, ka mēs, motobraucēji, uz ceļa sasveicināmies – pamājam viens otram, un tas tā notiek visā pasaulē!” Zaļo gaismu motosezonai gaida abi solistes dzelzs rumaki – Honda CX500, ar kuru viņa pārvietojas pilsētā, un Suzuki DL650, kas paredzēts tālākiem ceļojumiem. “Vēl tikai jāiepērk jauns motoekipējums, ko, iespējams, atradīšu “Outdoor Riga” Ķīpsalā, un sezona varēs sākties,” saka dziedātāja, kas motosezonu uzsāk tad, kad temperatūra ir vismaz plus 10 grādi, lai nesalst rokas. “Pavasarī esmu īpaši uzmanīga, jo pa ziemu iemaņas ir pabalējušas un ir jāpārbauda savas manevrēšanas spējas,” saka soliste, kas motociklu uzskata par ērtu un manevrētspējīgu pārvietošanās līdzekli ikdienai. “Izņēmumi vien ir dienas, kad koncertā ir jāierodas vakara frizūrā un ar grimu,” norāda Aija.

Frīdis zina, kā nepalikt uz ceļa

Publicitātes foto

Latvijā pazīstamais rokeris, leģendām apvītās motociklistu biedrības “Vēja brāļu ordenis” vadītājs Frīdis, īstajā vārdā Aivars Freimanis, jau pošas uz izstādi, lai satiktu vecos čomus un aplūkotu moto pasaules jaunumus. Frīdis, kas ar močiem ir uz “tu” jau no četrpadsmit gadu vecuma, atzīstas: “Auto ir konservu bundža, jo braucot nejūti dabu!” Galvenokārt brīvdienās Frīdis izbauda braucienus ar savu iecienīto Harley Davidson Latvijas karoga krāsā, iesauktu par Purpurīti. Divdesmit līdz divdesmit pieci tūkstoši kilometri ārpus Latvijas Frīdim ir tīrais nieks! Jaunajai sezonai Purpurīte ir pilnībā gatava, un citiem braucējiem rokeris iesaka: “Laicīgi sagatavojieties aktīvajai sezonai – pārbaudiet motoru, apmainiet eļļu, nomainiet siksnu, lai nesanāk remontēt uz ceļa!”

Iepazīsti karstākās sezonas aktualitātes!

Jau no 29. līdz 31. martam Ķīpsalā pirmoreiz notiks starptautiskā aktīvās atpūtas un vaļasprieku izstāde “Outdoor Riga 2019”, kas piedāvās plašu ūdenstransporta, jaunāko velosipēdu un motociklu modeļu ekspozīciju, kā arī visu nepieciešamo medniekiem un makšķerniekiem. Vairāk nekā 150 dalībnieku no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Polijas, Vācijas, Krievijas un Ukrainas apmeklētājus iepazīstinās ar karstākajām sezonas aktualitātēm. Interesanti atklājumi ir gaidāmi ikvienam! Šogad “Outdoor Riga” būs arī interesanta un izglītojoša programma makšķerniekiem un medniekiem.

Kad un kur?

 • Izstāžu hallē “Ķīpsalā”
 • 29. martā 10.00–19.00
 • 30. martā 10.00–19.00
 • 31. martā 10.00–17.00

 

 • Biļetes:
 • Ieejas biļete – 5 €
 • Pensionāriem, studentiem, skolēniem, invalīdiem – 3,50 €
 • Ģimenes biļete (2 pieaugušie + 2 bērni vai 1 pieaugušais + 3 bērni) – 13 €
 • Par katru nākamo bērnu – 1,50 €
 • Bērniem līdz 7 gadu vecumam – bez maksas
 • Biļetes iepriekšpārdošanā internetā: www.bezrindas.lv/lv/izstades
 • Autostāvvieta – 4 €
LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Maģiskās eņģeļu stundas no 19. līdz 26. jūlijam: kādas vēlmes piepildīsies?
2 dienas
BM
Barba Meija
Kokteilis
TOP 5 zodiaka zīmju pārstāvji, kurus tu negribētu redzēt starp saviem kolēģiem
2 dienas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: Kalnciema kvartālā notiks “The Bad Tones & Egomašina” bezmaksas koncerts
2 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

VV
Vivanta Volkova
Latvijā
Vienos ziedos… Dzintra Lūse pēc vīra mīklainās nāves atjauno izdemolēto baznīcu
1 stunda
LA
LA.LV
Sports
TIEŠRAIDE: “RallyX Nordic” rallijkrosa čempionāta sacensības Biķernieku trasē
Tiešraide 34 minūtes
LE
LETA
Latvijā
LKS valdes locekli VDD tur aizdomās par komunistiskā genocīda publisku noliegšanu
52 minūtes
LE
LETA
Kultūra
Rundāles pili UNESCO sarakstam varētu pieteikt nākamā gada septembrī
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
“Prāta vētras” koncerts Liepājā noritējis mierīgi
3 stundas