Kokteilis
Apbrīno

Latvijas slavenības atklāj, kam viņiem ikdienā pietrūkst visvairāk laika0

Foto: Unsplash

Mūsdienu dzīves ritms ir kļuvis tik ātrs, ka rast laiku visiem pienākumiem un kaut nelielai atpūtai ir kļuvis patiešām izaicinoši. Raimonds Elbakjans, Ineta Radēviča un Sanda Krasta dalās savās pārdomās par to, kas ikdienā atņem visvairāk laika un kam tā pietrūkst.

“Ghetto Games” kustības vadītājs Raimonds Elbakjans

Publicitātes foto

Raimonds atzīst, ka piedzīvo aizvien saspringtāku ikdienu: “Pēdējos piecus gadus es apbrīnoju to, cik ļoti var pieaugt darbi un atbildības, aizvien vairāk un vairāk. Laika menedžments droši vien ir viena no sarežģītākajām lietām dzīvē.”

Vaicāts par to, kam ikdienā laika atliek visretāk, viņš norāda, ka “parasti pietrūkst laika tikai pašam sev. Citiem es kaut kā atrodu to laiku.”

Latvijas Vieglatlētikas savienības prezidente Ineta Radēviča

Ineta Radeviča
Publicitātes foto

Ineta secina, ka lielākais laika zaglis ir iepirkšanās: “Visvairāk laika ikdienā aizņem pārtikas produktu iegāde, taču kaut kādā mērā tas ir pat meditatīvs process. Man ir svarīgi zināt ēdiena sastāvu, tāpēc ilgi pētu etiķetes.”

Savukārt brīvo laiku sportiste vairāk gribētu veltīt bērniem un sev: “Vienmēr gribētos vairāk laika, ko pavadīt ar ģimeni, redzēt kā aug bērni. Taču, ja man ir viena pilnīgi brīva stunda, es sevi iedomājos mājās, pilnīgā klusumā, ar grāmatu rokās.”

Grāmatas “6 minūtes, 365 dienas” autore Sanda Krasta

Publicitātes foto

Sanda, runājot par laika plānošanu norāda uz prioritātēm: “Lai arī cik ļoti reizēm to nepatiktu atzīt – ja kaut kam vajag laiku, tas vienmēr atradīsies. Man ikdienā visvairāk laika aizņem būšana pašai ar sevi – visi tie mazie un lielie iekšējie dialogi, šaubas, slinkuma pārvarēšanas, kritikas, mazās un lielās izvēles …”

Pretēji pārējo viedoklim, žurnāliste vēlas vairāk laika veltīt citiem: “Cik skaisti būtu – vienu stundu dienā pavadīt sarunājoties ar līdzcilvēkiem!”

LA.lv